صفحه اصلی » اجتماعی » معاون پژوهشی حوزه: نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب نقشه راه نظام است

معاون پژوهشی حوزه: نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب نقشه راه نظام است

معاون پژوهشی حوزه های علمیه گفت: نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب نقشه راه نظام برای حداقل یکسال و به طور مشخص برای یک بازه زمانی طولانی تر است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: حجت الاسلام والمسلمین ˈسید علی عمادˈ روز پنجشنبه با بیان اینکه معظم له با نامگذاری سال ها به نام های مختلف راهبردهای مدیریت اجرایی، عملیاتی و سیاستگذاری کشور را مشخص می کنند، افزود: این نام گذاری ها ناظر به ضرورت ها و شرایط کشور است.

وی ادامه داد: معظم له با در نظر گرفتن شرایط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و بین المللی سال ها را با نام های مختلف نامگذاری کرده و از این طریق اولویت ها را برای مسوولان و ملت مشخص می کنند.

حجت الاسلام عماد با بیان اینکه امسال از نظر سیاسی اهمیت زیادی دارد ،افزود: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در بعد داخلی و تداوم بیداری اسلامی در حوزه جهان اسلام از موضوعات مهم است که نیاز به حماسه آفرینی دارد.

وی با اشاره به تهاجم دشمن با استفاده از ابزار تحریم اقتصادی به کشور و تلاش آنان برای به تحلیل بردن توان ملت ایران، بر ضرورت برنامه ریزی مبتنی بر عقل و خرد جمعی و بدور از احساسات تاکید کرد.

حجت الاسلام عماد توجه به مقوله حماسه در نامگذاری امسال را یادآور شد و افزود: باید از خطاها در تصمیم گیری های اقتصادی جلوگیری و درحوزه های مختلف سیاسی و اقتصادی سیاستگذاری و برنامه ریزی کرد.

وی گفت: باید با مشارکت همه خردمندان و ایجاد اعتماد ملی در همه جبهه ها و صفوف ملت از ظرفیت های ملی حداکثر استفاده را کرد تا نقشه دشمنان به مانند گذشته نقش بر آب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 2 =