صفحه اصلی » اجتماعی » ترافیک نیمه سنگین در محور اصفهان – تهران/ ترافیک در خروجیهای مشهد

ترافیک نیمه سنگین در محور اصفهان – تهران/ ترافیک در خروجیهای مشهد

جانشین فرمانده پلیس راه با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: ترافیک در خروجیهای شهر مقدس مشهد و اصفهان به تهران نیمه سنگین است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از مهرنیوز: سرهنگ پرویز سیاح البرزی با اشاره به آخرین وضعیت جاده های کشور تا ساعت 13:30 اظهار داشت: ترافیک در محور اصفهان به تهران و خروجی های شهر مقدس مشهد به چناران و تربت حیدریه نیمه سنگین است که پیش بینی می کنیم این بار تا ساعتی دیگر افزایش یابد. همچنین محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه نیز دارای ترافیک نیمه سنگین است که با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی و یک طرفه شدن جاده، ترافیک تا ساعتی دیگر کاهش می یابد.

وی ادامه داد: ترافیک در محوربروجن به لردگان در استان چهارمحال و بختیاری نیز نیمه سنگین است. ضمن اینکه تمامی محورهای استان قزوین از جمله قزیون- رشت،قزوین- زنجان و قزوین کرج دارای بار ترافیکی نیمه سنگین است.

به گفته جانشین فرمانده پلیس راه طی 24 ساعت گذشته عدم توجه به جلو28.8 ، تخطی از سرعت مطمئنه 23.3، عدم رعایت حق تقدم 9.2 ، انحراف به چپ 21.5 و خستگی و خواب آلودگی 6.7 مهمترین علل تصادفات بوده است. بر این اساس 32 درصد از تصادفات مربوط به واژگونی خودروها بوده و 6 درصد نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 + 12 =