142-300x185
۱۱:۴۱ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۰

نتایج خوب پیگیریها؛

اختصاص بودجه ۱۰۰ میلیون تومانی برای جاده حبیب آباد

مبلغ صدمیلیون تومان از طرف معاون راهداری کشور برای تامین روشنایی جاده حبیب آباد پرداخت شد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرماه، مشکلات محور حبیب آباد به اصفهان تاکنون قربانیان زیادی را گرفته، جاده ای که به دلیل عدم روشنایی کافی و مشکلات دیگر، بستری برای تصادفات و تلفات شده است.

در همین راستا چند خبر (جاده ای که دوباره «مرگ» را بدرقه راه مسافران کرد +تصاویر، جاده حبیب آباد، ۴ نفر را به کام مرگ فرو برد +تصاویر، تصادف هولناک کامیون با پیکان در جاده حبیب آباد +عکس مرگ دو نفر در پی تصادف در جاده حبیب آباد) در خبرماه مبنی بر انعکاس مشکلات جاده حبیب آباد و وقوع تصادفات منتشر که منتج به  پیگیری های مجدانه مسئولان ذیربط شهرستان در خصوص برطرف کردن مشکلات این جاده شد.

IMG-20150807-WA00131

IMG-20150828-WA00402

141
پیرو ارسال گزارش پیامکی وقوع تصادفی در جاده حبیب آباد که منجر به مرگ چند نفر از هموطنان شد، توسط حاجی، نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی، حسن نیا، معاون راهداری کشور ساعت ۱۴ روز جمعه، ششم شهریورماه جاری طی تماسی با نماینده مردم برخوار، در مرحله اول مبلغ یکصد میلیون تومان برای روشنایی محور حبیب آباد به اصفهان تقبل نموده و به آقای دادخواه ابلاغ  کرد.

لذا با دستور نماینده برخوار در مجلس مقرر شد پورشفیع، رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان، پیگیری و با تجمیع وسایل روشنایی خریداری شده از اعتبار سال گذشته که در اختیار شهرداری حبیب آباد است هر چه زودتر نسبت به دایر شدن روشنایی محور ذکرشده اقدام کند.