صفحه اصلی » سیاسی » جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی گسترده اش در دنیا بی نظیر است

جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی گسترده اش در دنیا بی نظیر است

کمیته امداد امام خمینی ( ره ) به مناسبت 12 فروردین ماه ، سالروز تشکیل نظام جمهموری اسلامی ایران در سال 1357 با رای قاطع آحاد ملت ایران ، اطلاعیه ای صادر کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: در این اطلاعیه آمده است: پذیرش و تشکیل و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران با رای بیش از 98 درصدی اقشار مختلف کشور، در دنیا بی نظیر بوده و هیچ حکومتی با چنین پشتوانه مردمی و قاطع تشکیل نشده است.

این اطلاعیه افزود: به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، انقلاب و نظام اسلامی ایران ادامه نهضت و قیام کربلا و عاشورا است.

اطلاعیه کمیته امداد امام خمینی ( ره) افزود:سال 1391 برای کشورمان به رغم تشدید تحریم ها و فشار کشورهای استعمارگر، سالی سرشار از توفیقات روزافزون در زمینه های مختلف بود.

در بخش دیگری از اطلاعیه یاد شده آمده است : دستیابی دانشمندان جوان و اساتید مجرب دانشگاهها و مراکز پژوهشی به انواع اختراعات و نوآوریها و تولیدات بومی، ارتقای سطح کیفی محصولات ایرانی که با حمایت از کار و سرمایه ایرانی صورت گرفته و دیگر موفقیت هایی که در داخل و خارج از ایران اسلامی رقم خورده ، مایه اقتدار هرچه بیشتر جمهوری اسلامی ایران و سرافرازی هموطنان شده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − دو =