صفحه اصلی » اجتماعی » مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی در اولویت برنامه‌های ناجا در سال92

مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی در اولویت برنامه‌های ناجا در سال92

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تبریک فرارسیدن دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایبنا: ناجا در سال 1392، تلاش می‌کند در جهت تحقق شعار سال، مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد و همچنین با تامین امنیت انتخابات، شاهد حضور جدی و حداکثری مردم قدرشناس ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

به گزارش سرویس«انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نیروی انتظامی در این اطلاعیه آورده است: یوم الله دوازده فروردین ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت‌های استقلال طلبانه و آزادی خواهانه تاریخ بشری است که می‌توان به جرات آن را بی‌نظیر در تاریخ معاصر دانست.

در این اطلاعیه آمده است که «یوم الله 12 فروردین»؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی مشارکت واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود و از رخدادهای عظیم و استثنایی تاریخ معاصر در همه پرسی مردمی در رد یا قبول نوع و شکل حکومت خود در جهان است که در این روز عظیم مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی در جهت تحکیم ارکان انقلاب اسلامی تازه متولد شده ایران با تصمیم قاطع و اکثریت قریب به اتفاق 98.2 درصد آرای آری خود، وحدت ملی و یکپارچگی و انسجام اسلامی خود را به نمایش گذاشتند و با این انتخاب آگاهانه در همه پرسی فراگیر خود تاریخ ساز شده و طومار استبداد و ظلم 2500 ساله رژیم ستم شاهی را برچیده و دست ردی بر سینه‌ زورگویان خارجی زده و به دوران سیاه استعمار و استبداد ستم شاهی در ایران پایان داده و آن را به زباله‌دان و موزه عبرت‌های تاریخ سپردند.

این بود نقش محوری و کلیدی مردم در تعیین مستقیم سرنوشت خود که تاریخ آن را ثبت و ضبط کرد. این واقعه عظیم بر تارک آن به تلالو نشسته است و صدای سیلی‌ای که استکبار جهانی از ملت قهرمان ایران خورد در طول دوران طنین‌انداز است.

این همان تحقق شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است و بیانگر این واقعیت که مردم مبارزه ایران ملتی عدالتخواه و آزادی طلب هستند و هرگز اجازه دخالت در تعیین سرنوشت خود را به بیگانگان نمی‌دهند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سال 1392، که توسط مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای «مدظله العالی» با نام سال «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» نام‌گذاری شده است تلاش می‌کند در جهت تحقق این شعار، مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی را در الویت برنامه‌های خود قرار دهد و همچنین با تامین امنیت انتخابات، شاهد حضور جدی و حداکثری مردم قدرشناس ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 2 =