صفحه اصلی » اقتصادی » اقتصاد استان » تجلیل از تعاونی های برتر گلپایگان در هفته تعاون

تجلیل از تعاونی های برتر گلپایگان در هفته تعاون

در این مراسم از سه تعاونی تولیدی لوله گستر گلپایگان, تعاونی پگاه و تعاونی خدمات تاسیسات و مکانیک ساختمان گلپایگان به عنوان تعاونی های برتر شهرستان در ضمینه های تولیدی, توزیعی و خدماتی با اهداء لوح سپاس و تندیس تقدیر به عمل آمد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۹

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا دیرزو بزرگداشت هفته تعاون باحضور عموم مردم و مدیران دستگاه ها و ادارات در محل سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید و ازتعاونی های نمونه در این بخش تقدیر به عمل آمد.

علیرضا غیور معاون فرمانداری گلپایگان ضمن تبریک به مناسبت هفته تعاون با اشاره بر ناتوانی دولت ها در کارفرمایی و تصدی گری در شبکه توزیع اظهار کرد: تعاونی ها و بخش خصوصی تنها راه علاج این موضوع است.
عضو هیِأت موسس تعاونی توسعه عمران شهرستان ضمن تقدیر از استقبال مردم از تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان و حضور در مرحله اول انتخابات، از برگزاری مرحله دوم مجمع عمومی در 28 شهریور خبر داد و به تلاش های هیأت موسس در تهیه و تدوین آیین نامه ها و دستور المعل های داخلی تعاونی جهت تصویب در مجمع آتی شرکت اشاره و قدردانی کرد.
 مهندس تیغ ساز مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به اینکه هر روز، روز تعاون است، از باور های غلط فرهنگی نسبت به امر مشارکت و کار گروهی علی رغم پیشینه های تاریخی و آموزه های اسلامی, انتقاد کرد و راز موفقیت اقتصاد های برتر دنیا در اروپا, آمریکا و جنوب شرق آسیا را اهتمام به کارگروهی و حضور شرکت ها اعم از خصوصی و تعاونی دانست.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی از ترورهای سالهای اول انقلاب نسبت به افرادی که از منادیان اقتصاد غیر دولتی بودند یاد کرد و با اشاره بر برخی تحقیقات پذیرفته در این ضمینه یکی از زمینه های اضمحلال رژیم پهلوی را کارفرمایی مطلق آن داست.
تیغ ساز با اشاره به تشکیل تعاونی توسعه عمران در گلپایگان از رویکردهای جدید در تاسیس تعاونی های بزرگ و فراگیر به عنوان یکی از خواسته های مقام معظم رهبری یاد کرد و از نمایندگان منتخب در انتخابات تقاضا کرد از افراد باتجربه و امین در مدیریت شرکت استفاده کنند
در پایان مراسم از سه تعاونی تولیدی لوله گستر گلپایگان, تعاونی پگاه و تعاونی خدمات تاسیسات و مکانیک ساختمان گلپایگان به عنوان تعاونی های برتر شهرستان در ضمینه های تولیدی, توزیعی و خدماتی با اهداء لوح سپاس  و تندیس تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × سه =