صفحه اصلی » اقتصادی » عبور ارزش معاملات بورس کالا از مرز 914 میلیارد ریال

عبور ارزش معاملات بورس کالا از مرز 914 میلیارد ریال

مدیر امور ناظرین و تالارهای بورس کالا گفت: در پی معامله بیش از 37 هزار تن انواع محصولات طی هفته جاری ، ارزش معاملات بورس کالای ایران از 914 میلیارد ریال گذشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از فارس، عباس یعقوبی مدیر امور ناظرین و تالارهای بورس کالای ایران با بیان اینکه که طی هفته جاری در پی معامله بیش از 37 هزار تن انواع محصولات، ارزش معاملات بورس کالای ایران از 914 میلیارد ریال گذشت، اظهار داشت: در این هفته در تالار فرآورده‌های نفت و پتروشیمی در دو بخش داخلی و صادراتی، در مجموع 25 هزار و 990 تن انواع کالا با ارزشی افزون بر 727 میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

یعقوبی افزود: در این تالار و در گروه مواد پلیمری کارگزاران توانستند 15 هزار و 118 تن انواع کالا را به فروش برسانند؛ در گروه مواد شیمیایی نیز 6 هزار و 240 تن انواع کالا داد و ستد شد ضمن آنکه در گروه قیر 4 هزار و 632 تن انواع قیر داخلی و صادراتی مورد معامله قرار گرفت.

مدیر امور ناظرین و تالارها تأ‌کید کرد: طی هفته منتهی به 15 فروردین ماه در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا نیز 11 هزار و 150 تن انواع ورق‌های شرکت فولاد مبارکه به ارزش بیش از 187 میلیارد ریال توسط مشتریان خریداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 5 =