صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » دکتر زرگر فردی کار آزموده و توانمند است

امام جمعه اصفهان:

دکتر زرگر فردی کار آزموده و توانمند است

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در اصفهان گفت: دکتر زرگرپور، انسانی متدین و کارآزموده است که خدمات استانداران قبلی را به خوبی و به شکل مطلوب تر ادامه خواهند داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۶

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، آیت ا… طباطبایی نژاد که در مراسم تودیع، معارفه استاندار اصفهان سخن می گفت، افزود: در زمان دکتر ذاکر اهم مشکلات استان آب و بودجه بود، اما دکتر ذاکر تمام تلاشش را انجام می داد تا مسولیتش را در حد و اندازه مطلوب انجام دهد و این گونه نیز شد، لذا برای این مدیر زحمت کش توفیق روز افزون از خداوند خواستاریم.

وی در معرفی دکتر زرگر پور گفت: دکتر زرگر بیش از 20 سال معاون وزیر کشور، وزیر نیرو و وزیر جهاد بودند، ایشان انسانی متدین و کارآزموده اند که خدمات استانداران قبلی را به خوبی و به شکل مطلوبتر ادامه می دهد، لذا امیدواریم دکتر زرگر مصداق بارز این آیه باشند که خداوند می فرماید: ما اگر آیتی را از میان شما برداریم، دقیقا مثل آن یا بهتر از آن را به شما عطا خواهیم کرد.

امام جمعه اصفهان با استناد به فرمایشی از حضرت امیر(ع) در رابطه با مسوولین افزود: «کسی که ولایت امور اشخاص دیگری را به عهده می گیرد، سزاوار است نخست خودش را اصلاح کند و راه درست را در گفتار و رفتارش انتخاب کند»، چرا که یک مسوول پیش از آنکه مردم را به راه راست بخواند باید خودش در مسیر صحیح حرکت کند.

وی در خاتمه توصیه کرد: نعمت خداوند را با خدمت به خلق و ارتباط با مردم سپاس گزاری کنید که این بهترین نوع سپاسگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد