صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » صهیونیسم ها به دنبال تسلط کامل بر بیت المقدس هستند

امام جمعه گلپایگان:

صهیونیسم ها به دنبال تسلط کامل بر بیت المقدس هستند

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی: هرساله مشکلات و بی نظمی های زیادی برای حجاج اتفاق می افتد و عربستان در حادثه اخیر کشته شدن حجاج باید پاسخ گو باشد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - جمعه ۱۳۹۴/۰۶/۲۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، امام جمعه گلپایگان گفت: صهیونیست ها به دنبال تسلط کامل بر  بیت المقدس هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی درخطبه های نماز جمعه این هفته که در مصلی برگزار شد با اشاره بر بی حرمتی های اخیر به قبله گاه اول مسلمین اظهار کرد: صهیونیسم با هدف تسلط بر نیمی از بیت المقدس می خواهد آهسته نیمه دیگر که در اختیار مسلمین خواهد بود را نیز بگیرد.

وی تصریح کرد: اسرائیل دست از جنایت های خود بر نخواهد داشت.

امام جمعه گلپایگان با بیان تاسف به خاطر حادثه اخیر مکه بیان کرد: هرساله مشکلات و بی نظمی های زیادی برای حجاج اتفاق می افتد و عربستان در حادثه اخیر نیز باید پاسخ گو باشد.

حجت الاسلام والمسلمین  اسماعیلی در ادامه گفت: جالب این است که عربستان پروژه ای که این سهل انگاری را انجام داده مربوط به خانواده بن لادن دانسته است.

وی افزود: اینان از طرفی می گویند ما بن لادن را ریشه کن کردیم و از طرفی چنین پروژه های سنگین و مقدسی را به آنان می سپارند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره بر در پیش رو بودن روز عرفه و بیان فضائل آن گفت: برای باشکوه برگزار شدن این دعا بهتر است امسال دعای عرفه در مکانی واحد در شهرستان خوانده شود.

حجت الاسلام والمسلمین  اسماعیلی با اشاره بر لزوم برنامه ریزی و سامان دهی ذبح گوسفند در روز عید قربان در شهرستان عنوان کرد: رعایت مسائل بهداشتی و عمل به توصیه های نظام پزشکی با اهتمام بیشتری صورت گیرد.

وی با اشاره به روز بزرگداشت شهریار یاداور شد: شهرستان گلپایگان از دیر باز تاکنون زمینه زیادی در عرصه شعر و ادب داشته است.

امام جمعه گلپایگان با بیان توانمند بودن جوانان این شهرستان و دارای استعداد بودن آنان در عرصه شعر و ادب تاکید کرد: استعداد های شعر سرایی در گلپایگان باید شناسایی و تقویت شوند و امروز نیز باید همانند گذشته جوانان در این جهت آموزش لازم را ببینند و نگذارند این چراغ در شهرستان خاموش شود.

حجت الاسلام والمسلمین  اسماعیلی با اشاره بر برنامه های فرهنگی مساجد در شهرستان گفت: همه باید اهتمام لازم برای شرکت در این مراسم را داشته باشند و از برنامه های برگزار شده استفاده ببرند.

وی با اشاره بر رحلت آیت الله خزعلی عالم ارزشمند کشور اظهار کرد: ایشان یکی از اشخاصی بودند که در پیروزی انقلاب نقش موثری داشتند.

وی در پایان منبرهای انقلابی این حافظ قرآن و نهج البلاغه در کاشان علیه رژیم شاهنشاهی را یاداور شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99