صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » انقلاب یمن ثمره جنگ هشت ساله ماست/ آمریکا عامل همه جنایتها علیه ایران اسلامی است

سردار احمدیان در یادواره شهدای دهاقان؛

انقلاب یمن ثمره جنگ هشت ساله ماست/ آمریکا عامل همه جنایتها علیه ایران اسلامی است

جنگ ما جنگ عزت بود و جنگ مردان بزرگی که عظمت آنها تا انتهای تاریخ جهانیان را بیدار کرد. بیداری اسلامی در جهان ثمره خون شهداست. یمن، سوریه، فلسطین ، لبنان و … همه دنیا صدای آزادی خواهر شهدای ما را شنیدند و عامل همه جنایات علیه جمهوری اسلامی، آمریکا و مدعیان حقوق بشرند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از  دهاقان نا، محمد احمدیان رزمنده دفاع مقدس در یادواره شهدای پایگاه ثامن الائمه و بنت الهدی شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه شهدا رهرو می خواهند و ما را چه شده است که حوصله با شهدا بودن را نداریم، گفت: سید یحیی از یمن، از من خواست خاطرات شهدای ایران را برایش نقل کنم تا او برای جوانان یمنی بازگو کند، زیرا شیعیان یمن هر جا خیمه ای به پا می کنند تصویر شهدای انقلاب ایران را بالای آن نصب و با یاد و نامشان زندگی می کنند.

وی افزود: انقلاب یمن ادامه انقلاب اسلامی و جنگ ۸ ساله ماست. با معجزه خون شهداست که دنیا برعلیه استکبار بیدار شده و بیداری اسلامی در حال شکل گیری است.

احمدیان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران حافظ تشیع و اسلام است، خاطر نشان کرد: در سفری که به لبنان داشتم، دیدم جوان لبنانی پرچم ایران را آورد، بالای منزلش نصب نمود و گفت: اگر پرچم جمهوری اسلامی امروز بر فراز آسمان به اهتزاز در نمی آمد، شیعه ای در دنیا نبود و قداست این پرچم به برکت خون شهداست.

جوان لبنانی از من خواست تا به جوانان ایرانی بگویم شیعیان دنیا امیدشان به سرافرازی پرچم ایران اسلامی است.

وی با اشاره به دشمنی استکبار اذعان داشت: چه بلایی بر سر دلهای ما آمده که امروز خیلی از ما با یک نگاه، دنیا و آخرت خود را به آتش می کشیم. باید یک بار دیگر مرور کنیم و ببینیم چه بار سنگینی بر دوش ماست. باید بار مسئولیت خود را برای عزت دین خدا و عزت دین حسین علیه السلام بدانیم.

رزمنده دفاع مقدس افزود: آمریکا عامل جنایات مردم ایران است و داعشی ها همان بعثی های عراقی هستند. این ها دشمن اسلام و شیعه اند. این ها (استکبار) می خواهند که شیعه سوزی در جهان باب شود.

احمدیان تصریح کرد: هفته دفاع مقدس آمده است تا بار دیگر به یادمان آورد که چگونه با خون شهدا مملکت حفظ شده،  پس باید حرمت خون شهدا را نگه داریم.

وی افزود: باید بدانیم پدران و مادران شهدا با نثار فرزندان خود حفظ اسلام و تبعیت از امام را می خواستند.

وی همچنین گفت: باید بدانیم جوانان عصر روح الله برای شادی امامشان از جانشان گذشتند، ما هم پای سید علی می مانیم و از خدا می خواهیم ما را عاقبت به خیر کند.

در مراسم یادواره شهدا که با مداحی محمدرضا شریعت برگزار شد، از شهدای پایگاه ثامن الائمه، شهید علی مومن پور، محمود مومن پور، جلیل زارعی، مجید خواجوی، محسن احمدیان، محمد نصراللهی، داوود کیخایی، اکبر گلابی، عبدالله صفری، مسعود احمدیان، حیدرعلی احمدیان، ابراهیم احمدیان، حسین علوی، ابوالقاسم حیدری، محسن جانعلی و سردار محمد امین امینی یاد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد