صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » از تخریب تا تحریف، از تحریف تا توهین

سناريوي جديد كارگزاران:

از تخریب تا تحریف، از تحریف تا توهین

مبرهن است که سناریوی دنباله داری که برخی افراد در بدنه کارگزاران و تجدید نظر طلبان (بخوانید اصلاح طلب) در پی دارند هدفی جز دوقطبی کردن فضای کشور و صلب وحدت از جامعه ندارد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی که سابقه توهین به رئیس جمهور سابق را دارد بار دیگر در مصاحبه با کارگزاری ایلنا گفت:« اگر کسی از تکرار دولت های نهم و دهم تنش نلرزد یک ایرانی باشرف نیست.»

مبرهن است که سناریوی دنباله داری که برخی افراد در بدنه کارگزاران و تجدید نظر طلبان (بخوانید اصلاح طلب) در پی دارند هدفی جز دو قطبی کردن فضای کشور و صلب وحدت از جامعه ندارد. تحریف شخصیت و راه امام خميني(ره) ، تخریب دولت های خدمتگزار و توهین به قاطبه ملت ایران (ملتي که امام راحل ملت ایران را شریف ترین ملت ها می داند)، نشانه رفتن شرف ملتی که رأیشان از دیدگاه معمار کبیر انقلاب میزان است یک اقدام کور وتوهین آشکار است. به تازگی آقای هاشمی در رسانه مجازي خود از حق الناس بودن رأی مردم سخن می گوید و بعد آشکارا از طرف کارگزاران به رأی 24 میلیونی مردم در سال 88 و هم آرای میلیونی سال 84 توهین می شود و این چیزی نیست جز جبران یک شکست؛ شکستی که هاشمی از احمدی نژاد استاندار نمونه خود خورده است. و حالا در پی جبران این شکست برآمده و انتخاب احمدی نژاد را در دولت های نهم و دهم ناشی از اشتباه روحانیت می داند و چشم را بر آرای ملت می بندد.

باید چند نکته ای را به برخی که چنین برآوردهايی را با شرافت یک ملت قیاس می کنند متذکر شد:

  • اگر رای مردم حق الناس است که هست و جلوتر از شما رهبر بصیرمان نیز در جمع های مختلف مخصوصا در 18 شهریور سال جاری، نگرانی خود ر ا از این که مبادا رأی مردم تضییع شود در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری بیان نمودند.پس چرا در بیان و در عمل آن را تضییع می کنید و 24 میلیون رای ملت را نادیده می گیرید.
  • اگرچه انتقاد به دولت های نهم و دهم وارد است مثل تمام دولت ها اما یک حساب سرانگشتی و یک دیدگاه توام با انصاف به دولت نهم در رسیدگی به اوضاع جامعه ازجمله رسیدگی به وضع محرومان این حقیقت را بازگو می کند که تکرار چنین دولت هایی منهای رفتارهای رییس جمهور وقت در اواخر دولت دهم نه تنها لرزه اندام ندارد بلکه آرزوی هر انسان آزاده ایرانی است.
  • اگر رسانه پدر معنوی کارگزاران مدعی است که آقای هاشمی رای مردم را حق الناس می داند و خواستار میزان ماندن رای ملت است، پس پروژه مادام العمر شدن ریاست جمهوری خود و تمدید آن راچگونه با این ماجرا پیوند می زنید؟ مگر فعالیت های حزب را به خاطر ندارید که بر طبل مادام العمری رئیس جمهوری آقای هاشمی می کوبیدند و برخی چهره های نزدیک به آقای هاشمی وی را انسان استثنایی و فراقانونی می خواندند. مگر منت گذاشتن اعضای حزب بر سر مردم را فراموش کرده اید که حسین مرعشی می گفت:« وی (هاشمی) محتاج ریاست جمهوری نیست بلکه کشور نیاز به خدمات ایشان دارد و…»
  • و آخر آنکه نقش آفرینی کارگزاران در فتنه 88 و فعالیت گسترده آنان در آشفته کردن فضای کشور و همراهي با گروههاي تجزيه طلب، نقض صریح قانون و پایمال کردن رأی مردم بود که تاریخ ایران برای همیشه آن را به خاطر خواهد داشت.

« والسلام علی من اتبع الهدی»

«محمدحسین.م»

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد