صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » دشمن می خواهد در کشور نفوذ کند، یک روز با جنگ، یک روز با مذاکره

امام جمعه گلشهر:

دشمن می خواهد در کشور نفوذ کند، یک روز با جنگ، یک روز با مذاکره

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی گفت: چرا بعضی می خواهند چهره آمریکا را تطهیر کنند، ما باید بیدار و هشیار باشیم.دشمنان ما از هر راهی که بتوانند می خواهند به کشورمان نفوذ کنند،یک روز با جنگ یک روز با مذاکره و روزهای بعدی با ترفند های گوناگون, ما نباید اجازه ورود آنان به کشورمان را بدهیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - جمعه ۱۳۹۴/۰۷/۳

به گزارش گلپانا: حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی، عصر امروز در مراسم یادمان شهدای شهر گلشهر(محله فیلاخوص) که با حضور مسئولین و عموم مردم برگزار گردید با اشاره به مقام والای شهدا و پدران معظم شهدا گفت: سخت ترین مرحله رسیدن به درجات معنوی این است که انسان فرزند خود را در راه خدا تقدیم کند.

وی ادامه داد: آیا ما قدر پدران و مادران شهدا را میدانیم؟ آیا ما قدر فرزندان شهدا را میدانم؟ شهدا جان خود را تقدیم کردند تا چه چیز بدست آورند؟ شهدا رفتند تا آزادگی و حرّیت از بین نرود.

امام جمعه گلشهر افزود: آیا ما آنطور که باید و شاید برای زنده نگه داشتن آرمانهای شهدا تلاش خود را انجام داده و می دهیم؟ شهدا رفتند برای آن که دین پابرجا بماند برای اینکه ایران اقتدار خود را از دست ندهد.

رئیس مجمع راهبردی بسیج شهرستان گلپایگان نیز با اشاره به حوادث حج امسال در مکه معظمه تصریح کرد: وقتی از پادشاه عربستان می پرسند که چرا به عیادت زخمی های ایران نرفته است می گوید مگر من به آنها گفته ام که به اینجا بیایند، خباثت و دشمنی از این بیشتر که اینطور با زخمی های ما برخورد می کنند، کینه توزی های عربستان و دشمن اصلی ما که همان آمریکای جنایت کار است تا ابد ادامه خواهد داشت و هرگز دست از دشمنی خود با ملت ایران برنمی دارند.

موسوی خراسانی ادامه داد: دشمنان ما از هر راهی که بتوانند می خواهند به کشورمان نفوذ کنند،یک روز با جنگ یک روز با مذاکره و روزهای بعدی با ترفند های گوناگون, ما نباید اجازه ورود آنان به کشورمان را بدهیم.

وی تصریح کرد: چرا بعضی می خواهند چهره آمریکا را تطهیر کنند، ما باید بیدار و هشیار باشیم.

مراسم یادمان شهدای گلشهر با غباروبی و عطر افشانی قبور شهدای محله فیلاخص با حضور عموم مردم و مسؤلان محترم به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99