صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » آل سعود باید مسئولیت حادثه دلخراش منا را بپذیرد

امام جمعه شهر ورزنه:

آل سعود باید مسئولیت حادثه دلخراش منا را بپذیرد

حجت الاسلام کریمی گفت: حادثه دلخراش منا مهر تاییدی بر شعار “مرگ بر آل سعود” زد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۰ - جمعه ۱۳۹۴/۰۷/۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از اصفهان شرق، امام جمعه موقت شهر ورزنه ظهر امروز در جمع نمازگزاران ضمن دعوت به تقوا و پرهیزگاری با اشاره به غفلت در زندگی گفت: غفلت مومنین در طول تاریخ صدمات زیادی را بر آنها وارد کرده است و بررسی تاریخ عبرتی برای ماست.

حجت الاسلام کریمی اظهار کرد: ابن ملجم مرادی به واسطه غفلت و نا آگاهی از مقام امام و برای حب دنیا با ضربت زدن بر سر مبارک علی (ع) خود را مورد لعن و نفرین قرار داد و از طرفی دیگر حجر بن عدی با آگاهی و ایمان به امام خود به واسطه عشق به علی (ع) به شهادت رسید.

وی با اشاره به نزدیک شدن به کشت پاییزه افزود: لزوم ایجاد اتحادیه قدرتمند کشاورزی و قانونمند جهت دفاع از کشاورزان و صیانت از آبی که جهت کشت پاییزه رها سازی خواهد شد، باید انجام شود.

امام جمعه موقت به حادثه دلخراش روز عید قربان در منا اشاره و تصریح کرد: جگر ما از وقایع اخیر سوخت و دل ما شکست و  در اثر سوء مدیریت و به دلیل بستن راه زائران دولت سعودی باید مسئولیت شکستن این حرمت را بپذیرد.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه مهر تایید بر شعار مرگ بر آل سعود ایرانیان زد.

حجت الاسلام کریمی در پایان با توجه به پتانسیل جوانان ورزنه ای گفت: موفقیت و قهرمانی جوانان رزمی کار شهر ورزنه در استان نمونه ای از پتانسیل این عزیزان  در موقعیت های مختلف است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد