صفحه اصلی » استان » گلپایگان » اگر دیدید حکومتی راه و روشش بر ظلم است بدانید زوالش فرا رسیده است

حجت الاسلام قنبری;

اگر دیدید حکومتی راه و روشش بر ظلم است بدانید زوالش فرا رسیده است

حجت الاسلام قنبری با اشاره به ظلم و ستم های دولت عربستان و آل سعود به خصوص در سال جاری و کشتار مردم یمن بیان کرد: این دولت با ظلم وستمی که می کند زمینه های سقوط را برای خود فراهم می کند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - شنبه ۱۳۹۴/۰۷/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا،حجت الاسلام روح الله قنبری در مراسم بزرگداشت حاجیان کشته شده در رمی جمرات که شب گذشته هم زمان با نماز مغرب و عشا  توسط هیات مکتب الحسین (ع) در کنار مزار شهدای گمنام شهر گوگد گلپایگان برگزار گردید اظهار کرد: اگر دیدید حکومتی راه و روشش بر ظلم است بدانید زوالش فرا رسیده است.

وی تصریح کرد: اگر دولتی حتی باطل باشد تا زمانی که راه ظلم وستم را پیش نگیرد سقوط نخواهد کرد.

حجت الاسلام قنبری با اشاره به ظلم و ستم های دولت عربستان و آل سعود به خصوص در سال جاری و کشتار مردم یمن بیان کرد: این دولت با ظلم وستمی که می کند زمینه های سقوط را برای خود فراهم می کند.

وی با اشاره به تصور غلطی که در واقعه غدیر عنوان کرد: متاسفانه در قضیه غدیر خم شیعیان ما تنها این جمله پیامبر مبنا بر (من کنتم مولا فهذا علی مولا) را آموختند این در حالیست که ادله های زیاد دیگری در این راستا وجود دارد.

حجت الاسلام قنبری با بیان لزوم خواندن خطبه غدیر خم و طولانی ترین منبر پیامبر در این مکان گفت: در این خطبه ها پیامبر شروع بر گفتن تک تک ویژگی های حضرت علی (ع) کردند.

وی با بیان ویژگی های حضرت علی از زبان پیامبر و یاداوری حدیث ثقلین، حدیث منزلت، آیات قرآن در این مورد یادآور شد: پیامبر با بیان این ویژگی ها به مردم حضرت علی را به عنوان امام و جانشین به حق توسط خدا معرفی کردند.

قابل ذکر است مداحی و قرائت زیارت عاشورا از دیگر برنامه های این بزرگداشت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99