صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » درخواست امتیازات ویژه برای دبیران گلشهر

درخواست امتیازات ویژه برای دبیران گلشهر

از اداره آموزش و پرورش انتظار داریم تا برای دبیرانی که در سطح گلشهر به تدریس میپردازند امتیاز هایی ویژه ای داده شود تا حداقل از مشکلات رفت وآمد این عزیزان کمی کاسته شود.

تاریخ انتشار: ۰۱:۰۶ - شنبه ۱۳۹۴/۰۷/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، احمد فیاضی ،رئیس شورای شهر گلشهر در گفت و گو با خبرنگار گلپانا با اشاره به آغاز فعالیت مدارس با شروع شدن مهر ماه گفت: باید امتیازات ویژه ای برای دبیرانی که در گلشهر به تدریس می پردازند لحاظ شود.

احمد فیاضی با بیان مشکلات دبیرانی که از شهرهای دیگر به گلشهر می آیند اظهار کرد: از اداره آموزش و پرورش انتظار داریم تا برای دبیرانی که در سطح گلشهر به تدریس می پردازند امتیاز هایی ویژه ای داده شود تا حداقل از مشکلات رفت و آمد این عزیزان کمی کاسته شود.

وی با اشاره به افت جمعیت و خطر کمبود رشد جمعیت تصریح کرد: ما هم اکنون با کاهش شدید دانش آموز در مدارسمان روبه رو هستیم که نه تنها تعداد آنها به حداقل مجاز برای برپا شدن کلاس نمی رسد بلکه به علت این کمبود دانش آموز مجبوریم برای ادامه تحصیل آنها را به شهر های اطراف از جمله شهر گلپایگان بفرستیم.

رئیس شورای شهر گلشهر افزود: باتوجه به مشکلات رفت و آمد و گران بودن هزینه های تحصیل بعضی از خانواده های برای تحصیل فرزندانشان با مشکل مواجه هستند که امیدواریم با مساعدت های اداره آموزش و پرورش شهرستان کمی از این هزینه ها را کاهش داده تا شرایط تحصیل ا برای آنان نیز فراهم کنیم.

وی با تشکر از همکاری و مساعدت های مسؤلان آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد: الحمدلله دبیرستان دختران حضرت مریم و مدرسه ابتدایی شهید فیضی از امکانات خوبی برخوردار شدند و امیدواریم که در آینده هم همچون گذشته به ما در بهتر شدن شرایط تحصیل برای دانش آموزان گلشهری کمک کنند.

احمد فیاضی در پایان سال جدید را به تمامی دانش آموزان و دبیران تبریک گفت و از درگاه خداوند متعال برای تمامی این عزیزان موفقیت و بهروزی را درخواست کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99