صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » ارتباط گیری با آحاد مردم جایگاه ویژه ای در نیروی انتظامی دارد

ارتباط گیری با آحاد مردم جایگاه ویژه ای در نیروی انتظامی دارد

معاون فرماندار شهرستان لنجان گفت:ارتباط گیری با آحاد مردم و تعامل با آنان جایگاه ویژه ای در نیروی انتظامی دارد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا،معاون فرماندار شهرستان لنجان پیش از ظهر در جلسه هماهنگی برنامه های هفته ناجا گفت:ارتباط گیری با آحاد مردم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خوشبختانه نیروی انتظامی شهرستان لنجان عملکرد خوبی را در این راستا از خود به نمایش گذاشته است.

معاون فرماندار شهرستان لنجان  با اشاره به وظایف پلیس افزود:احساس امنیت در جامعه مهم ترین نیازی است که انسان ها در جوامع مختلف به دنبال آن بوده و این مقوله از جایگاه ویژه ای در بین سایر وظایف پلیس برخوردار است.

معاون فرماندار شهرستان لنجان اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی نیروی انتظامی در جامعه را ضروری دانست و تاکید کرد: بخشی زیادی از جرایم حوزه اجتماعی با اقدامات فرهنگی پلیس در جامعه مرتفع می شود.

وی با توجه به شعار همدلی و همزبانی در سال جاری خاطر نشان کرد: گسترش دامنه مشترک پلیس با مردم به خودی خود همبستگی و وحدت ملی را در نظم و انضباط اجتماعی تقویت می کند.

صالحی ادامه داد: نیروی انتظامی نیرویی است که شبانه روز مشغول برقراری امنیت درجامعه بوده و برای انجام این مهم شب و روز، تعطیلی یا غیر تعطیلی برای این عزیزان معنا و مفهومی ندارد.

معاون فرماندار شهرستان لنجان در پایان خواستار شد: با توجه به درپیش بودن هفته ناجا همه دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای اجرای هرچه بهتر ماموریت ها و برنامه های نیروی انتظامی نهایت همکاری را داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد