صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » لبخندها، پیاده روی ها و دست دادن ها، دشمن را به دوست ملت و نظام تبدیل نمی کند

عضو جامعه روحانیت مبارز:

لبخندها، پیاده روی ها و دست دادن ها، دشمن را به دوست ملت و نظام تبدیل نمی کند

عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن تاکید براینکه سیاست ها واصول نظام در قبال استکبار ثابت و تغییر ناپذیر است گفت: لبخندها، پیاده روی ها و دست دادن ها، دشمن را به دوست ملت و نظام تبدیل نمی کند

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۸

حجت الاسلام محمد تقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، پیرامون انتشار خبر دست دادن وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس‌جمهور آمریکا در راهروی سازمان ملل و چرایی این عمل و اهداف پشت پرده اظهار کرد: طبق اعلام و بیان رسانه ملی کشور که برای ما حجت است، این روبرویی و دیداراز سوی وزیر امرو خارجه ما اتفاقی بوده است و ما هم میپذیریم.

وی تاکید کرد: دراین مطلب که این برخود و احیاینا دست دادن از سوی ایران اتفاقی بوده است پذیرفتنی است، چرا که آنان به خوبی با خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران آشنا هستند و آمریکا را سرکرده استکبار جهانی تلقی می کنند ولی از شواهد و قرائن امر چنین بر می آید که این برخود و رویارویی از سوی آمریکا اتفاقی نبوده و از قبل برنامه ریزی شده بوده است.

امام جمعه موقت اصفهان ابراز کرد: حضور خبرنگار و تصویربردار برای ثبت این لحظه دست دادن از سوی آمریکا و انتشار آن در رسانه ها دلیلی بر اثبات ادعای ما است، همچنین دراین چند مدت رفتارها و گفتارها حاکی از میل و اشتیاق آمریکا برای برقراری راه ارتباط با ایران است.

وی ضمن اشاره به اینکه در زمان های گذشته برخی از رفتار همچون صحبت کردن تلفنی با رئیس جمهورکشورمان ، پیاده روی ها، دست دادن و لبخند زدن ها در قبال دولتمردان ایرانی از سوی دولتمردان آمریکایی، گفت: در این زمان هوشیاری و بیداری مسئولان دستگاهدیپلماسی ما باید بیش از پیش باشد و از هرگونه انحراف و شیطنت ممانعت کنند.

حجت الاسلام رهبر خاطرنشان کرد: آنچه که دراین موضوع مهم است، ثبات و تغییرناپذیری سیاست ها واصول نظام جمهوری اسلامی ایران در قبال مستکبرین جهان است که تحت هیچ امری نه لبخندها، نه پیاده روی های دو نفره، نه دست دادن های هرچند اتفاقی تاثیر نمی پذیرد.

وی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی و دولتمردان ما قطعا به خطوط قرمز نظامدر قبال سرکرده استکبار جهانی، شیطان بزرگ واقف هستند، تصریح کرد: برخی از رفتارها و گفتارها از سوی دشمنان دراین فضای پسا تحریم حاکی از آن است که دشمنان درصدد جلوه کردن خود به ملت ایران در چهره دوست هستند و این زنگ خطر است.

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد