صاحب نیوز

امیر پوردستان

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

نیروهای مسلح ایران آماده برخورد قاطعانه با هر تهدید دشمن هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح ایران آماده برخورد قاطعانه با هر تهدید دشمن در هر سطحی هستند ودشمن را از کرده خود پشیمان می کنند.

کدخبر: 302323
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ @ ۱۴:۳۰


به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان، پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور خودر پایگاه شهید وطن پور برای رونمایی از سه بالگرد بازسازی شده مسلح، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروهای مسلح ایران امروز در بالاترین سطح آمادگی خود قرار دارند.

وی افزود: قابلیت وتوانمندی نیروهیا مسلحایران پیشازاین به دشمنان ثابت شدهاست، امروز نیروهای ارتش جمهوری اسلامی و به ویژه هوانیروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح آمادگی خود قرار داشته و آماده دفاع از همه مرزهای جمهوری اسلامی ایران دربرابر هر تهدید هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: رسا و روشن به همه دشمنان اعلام می‌کنیم که نیروهای مسلح ایران هرگز غافلگیر نمی‌‌شوند و در برابر هر تهدید دشمن برخودی قاطعانه خواهند داشت ودشمن وتهدید کننده را از کرده خود پشیمان می‌کنند.

وی اذعان کرد: امروز با چهره و شکل جدیدی از تهدیدات دشمن مواجه هستیم، در حال حاضر ما در شرایط جنگ ها نیابتی قرار داریم وبراساس آن ارتش جمهوری اسلامی ایران برنامه های تاکتیکی و استراتژِکی خود را تنظیم و سلاح های خود را بازفرآوری می کند.

پوردستان با بیان اینکه رونمایی از سه بالگرد بازسازی و مسلح شده که در لوای تلاش های شبانه روزی کارکنان هوانیروز اصفهان بدست آمده، گفت:این بالگردهای مسلح پس از بالگرد کبری نقش بسیار موثری در پشتیبانی از نیروهای مهاجم علیه دشمن دارد و قابلیت های عملیاتی ارتش را چندین برابر می کند و در جنگ های نیابتی می تواند حضور مارا قدرتمند کند.

گفتنی است که در پایگاه شهید وطن پور علاوه بر رونمایی و بازدید امیر پوردستان از بالگردهای بازسازی شده، کتابخانه تخصصی هوانیروز را با 5600 جلد عنوان کتاب برای دانشجویان خلبانی و فنیومهندسی هوانیروز افتتاح کرد.

همچنین افتتاح پیست دوچرخه سواری دراین پایگاه و تجلیل از 82 نفر از دانشجویان فارغ التحصیل خلبان و 25 نفر از فرماندهان خلبان ازدیگر برنامه های مراسم امروز بود.