صاحب نیوز

635807001824355278

با حضور وزیر ورزش و جوانان؛

از نرم‌افزار کبدی مخترع محسن آبادی رونمایی شد + تصاویر

 نرم‌افزار آنالیز مسابقات کبدی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان رونمایی شد.

کدخبر: 308337
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ @ ۱۲:۵۲


به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرماه، محسن معتمدی، فرزند اکبر در سال ۱۳۶۸ در روستای محسن آباد برخوار به دنیا آمد. مقطع کاردانی را در رشته تحصیلی صنایع در دانشگاه پیام نور دولت آباد به پایان رسانده و هم اکنون دانشجوی رشته نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد می باشد.

IMG_1015

اولین اختراع وی، دستگاه تولید و خالص سازی گاز متان از فضولات و پس مانده ها در سال ۱۳۸۷ می باشد که در اداره ثبت اختراعات تهران به ثبت رسیده، کالسکه هوشمند ایمن و ضد UV (اشعه فرابنفش) نیز در سال ۱۳۹۲ در اداره ثبت اختراعات تهران به ثبت رسیده است.

نرم افزار آنالیز در سال ۱۳۹۲ باید دیزل با سوخت های زیستی (ذرت، نیشکر و…) که اداره انفورماتیک ایران و تیم بین المللی سوخت های زیستی پیگیر ثبت آن می باشند. و آخرین آن؛ اختراع نرم افزار جامع مربی گری و آنالیز کبدی است.

نرم‌افزار جامع مربی‌گری و تحلیل و بررسی مسابقات کبدی روز گذشته با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و معاونان وی در نخستین نمایشگاه دستاوردهای استعدادیابی فدراسیون های ورزشی در هتل المپیک مجموعه ورزشی آزادی تهران رونمایی شد.

طراح این نرم‌افزار، محسن معتمدی، دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد است که تاکنون موفق به ثبت اختراعات دیگر در زمینه های مختلف شده است.

وی در رابطه با این نرم افزار گفت: این نرم افزار همزمان ۲۰ فعالیت بازی کبدی را ثبت و در لحظه گزارش و تحلیل آن را ارائه می کند، تحلیل و بررسی لحظه ای بازی ها، نمایش آمار تکنیکی و تاکتیکی بازیکنان تیم میزبان و میهمان، ذخیره اطلاعات بازی و مشاوره به کادر فنی از قابلیت‌های این نرم افزار است، که برای ساخت این نرم افزار در مدت ۲ سال ۱۰۰میلیون ریال هزینه شده است.

دکتر مجید هارونی، معاون پژوهش و فن آوری واحد دولت آباد نیز در رابطه با این نرم افزار گفت: با تلاش های انجام شده و پیگیری های حوزه پژوهش دانشگاه به زودی شاهد ثبت این اختراع خواهیم بود.