صفحه اصلی » استان اصفهان » اردستان » بودجه 28 میلیارد ریالی شهرداری اردستان باتوجه به پراکندگی شهر جوابگو نیست

بودجه 28 میلیارد ریالی شهرداری اردستان باتوجه به پراکندگی شهر جوابگو نیست

شهردار اردستان اعتبار سال جاری این شهرداری را 28 میلیارد ریال عنوان کرد و خاطرنشان کرد: باتوجه به پراکندگی شهر و 700 هکتار حوزه خدمات شهرداری این بودجه کفاف نمی دهد و کافی نیست.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نگین کویر، سید هادی موسوی در نشست خبری خود با خبرنگاران در شهرداری اردستان ضمن اعلام رضایت و همکاری مردم با این شهرداری در اجرای برنامه ها مردم را ولی نعمت خود اعلام وگفت: نهایت تلاش خود و مجموعه را جهت ایجاد اردستانی آباد انجام خواهم داد.

وی باتوجه به اینکه تعامل خوبی بین شهرداری و سایر ادارات برقرار است افزود: سعی میکنیم با تعامل نزدیک در سال همدلی و هم زبانی پیشرفت خوبی در کار داشته باشیم.

شهردار اردستان باتوجه به وجود بافت قدیمی در اردستان اظهار کرد: کسانی که مایل به ساخت و ساز در بافت فرسوده شهر هستند تا90درصد تخفیف لازم داده میشود.

وی اعتبار سال جاری این شهرداری را 28 میلیارد ریال عنوان کرد و خاطرنشان کرد: باتوجه به پراکندگی شهر و 700 هکتار حوزه خدمات شهرداری این بودجه کفاف نمی دهد و کافی نیست.

شهردار اردستان بابیان اینکه باغ بانوان نیز پیشرفت 90 درصدی داشته است افزود: تاکنون 8 میلیارد ریال برای آن هزینه شده که برای تکمیل نیاز به 2 میلیارد ریال دیگر دارد که این باغ در زمینی به مساحت یک‌هزار و 200 مترمربع با اعیان 340 متر در سه طبقه ساخته شده است.

وی باتوجه به اینکه برای رفاه حال مردم 10 سطل زباله مکانیزه در شطح شهر قرار میگیرد افزود:حمام اردستان که نیز در محله قائمیه راه اندازی شده است و برای استفاده عموم به خصوص مسافران باتوجه به توریستی بودن شهر رایگان است.

موسوی باتوجه به اینکه در سال جاری در مجموع 40 هزار مترمربع آسفالت به ارزش 14میلیارد ریال در اردستان انجام شده است افزود: این آسفالت شهرک های مدرس، کاوه، 7 تیر، شهرک طباطبایی نژاد و لکه گیری دیگر مناطق مصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × چهار =