صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » دانشگاه » تیم هوافضای دانشگاه صنعتی اصفهان مقام چهارم مسابقات بین المللی ریزپرنده را بدست آورد

تیم هوافضای دانشگاه صنعتی اصفهان مقام چهارم مسابقات بین المللی ریزپرنده را بدست آورد

آذرخش رتبه تخست مسابقات IMAV2012 کشور آلمان و چندین مقام بین المللی دیگر را در کارنامه خود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۹ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۱

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، تیم دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین المللی پرنده های بدون سرنشین با عنوان IMAV 2015 با حضور17 تیم جهان به رقابت پرداختند.
در این دوره از مسابقات علمی که چندی قبل در شهر آخن آلمان برگزار شد، تیم آذرخش با یک پرنده چهارموتوره در بخشOutdoor توانست مقام چهارم این مسابقات را به خود اختصاص دهد.
این مسابقات هرساله با حضور کشورهای مطرح جهان از جمله آلمان، هلند، فرانسه، روسیه، چین، سنگاپور، برزیل، ایران و … با حمایت و مشارکت سازمان هوافضای اتحادیه اروپا و مرکز تحقیقات بین المللی ارتش امریکا جهت نمایش پیشرفت ها و دستاورد های کشور های مختلف برگزار می شود.
آذرخش رتبه تخست مسابقات IMAV2012 کشور آلمان و چندین مقام بین المللی دیگر را در کارنامه خود دارد.
اعضای تیم آذرخش دانشگاه صنعتی اصفهان را در این دوره مسابقات را جواد پورمحمد، مهدی کاوه ، مینا نظریان سامانی و نیما عرفانی جزی از دانشکده های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دانشگاه صنعتی اصفهان و به سرپرستی دکتر مهدی نیلی احمدآبادی عضو هیات علمی دانشگاه مهندسی مکانیک تشکیل می دادند.
کسب این موفقیت حاصل تلاش و پشتکار درخور ستایش دانشجویان این دانشگاه در طی مدت چند سال گذشته و در با حمایت مالی مدیر عامل هولدینگ پرشیان فولاد و حمایتهای معنوی دانشکده مهندسی مکانیک و دانشگاه صنعتی اصفهان رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × سه =