صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » بزرگترین گردهمایی علمی دانش آموزی استان اصفهان برگزار می شود

به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان:

بزرگترین گردهمایی علمی دانش آموزی استان اصفهان برگزار می شود

همایش روز فیزیک بعنوان بزرگترین گردهمایی علمی دانش آموزی استان اصفهان، پنجم آذرماه به میزبانی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۰ - شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۳

به گزارش صاحب نیوز، همایش روز فیزیک بعنوان بزرگترین گردهمایی علمی دانش آموزی استان اصفهان، با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان سال های آخر دوره دبیرستان به علوم و عمیق ترکردن نگاه آن ها به دنیای اطراف خود، بهره مندی از فضای مناسب علمی-آموزشی دانشگاه و نیز معرفی هر چه بهتر دانشگاه صنعتی اصفهان و امکانات آموزشی این دانشگاه به دانش آموزان مستعد برگزار می شود.

ارائه سخنرانی های علمی کوتاه و جذاب در زمینه اپتیک، فناوری نانو، مغناطیس و شتاب دهنده ها و ارائه اخبار مهم علمی یک سال گذشته، بازدید از آزمایشگاه های پژوهشی و آموزشی، انجام آزمایش های عملی در زمینه های مختلف فیزیک مانند پرتاب موشک آبی، اپتیک، الکتریسته، مغناطیس، صوت، حرارت و نشست با اساتید دانشگاه از جمله برنامه های پیش بینی شده دراین همایش است.

همایش روز فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان بزرگترین گردهمایی علمی دانش آموزی استان که از سال 1390 تاکنون همه ساله و با همکاری انجمن فیزیک ایران در این دانشگاه برگزار می شود، امسال نیز در روز پنجشنبه مورخ 5 آذرماه سال جاری با حضور دانش آموزان و دبیران آن ها از مدارس مختلف استان در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزارخواهد شد.

گفتنی است: دانش آموزان علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن فیزیک ایران به آدرس www.psi.ir/?phyday94 و یا به سایت دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان به آدرس physics.iut.ac.ir مراجعه نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد