صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » اعزام 120 نفر دانش آموزان دختر خوروبیابانک به اردوی راهیان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک خبر داد؛

اعزام 120 نفر دانش آموزان دختر خوروبیابانک به اردوی راهیان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک از اعزام 120 دانش آموز دختر دوره متوسطه به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۶ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور سرهنگ پاسدار جواد فصیحی  در گفتگو با خبرنگار سفیرخور گفت: در جهت اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری، 120 نفر از دانش آموزان دختر دوره متوسطه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک افزود: با توجه به هجمه های ضد فرهنگی و اقداماتی که دشمن برای نفوذ انجام داده است، درک عمیق فرهنگ ایثار و شهادت بهترین راه برای مصون نگه داشتن نسل جدید به ویژه دانش آموزان از این تهاجمات است.

فصیحی با اشاره هشدار های رهبری در مورد نفوذ دشمن افزود: رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات خود تاکید کرده اند که اجازه نفوذ نمی‏‌دهیم، این فرمایش ایشان بیانگر آن است که دشمن دیگر به تهاجم نظامی نمی‏‌اندیشد و به دنبال راه‌های جدیدی همچون بی‌هویت کردن جوانان، کم رنگ کردن اعتقادات و باورها، کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک تصریح کرد:  آنچه یک ملت را شکست ناپذیر می‌‏کند ترویج فرهنگ جهاد، خود باوری، ایمان به خدا و روحیه ایثار و شهادت است و کاروان‎های راهیان نور بهترین اردوی تربیتی برای نسلی است که جبهه و جنگ را درک نکرده اما می‏‌تواند با دین آثار شهدا و جانفشانی‎های آنان به خوبی این فرهنگ ناب را لمس کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد