صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » محرومیت مادام العمر در انتظار رشید شریفی

سایه سنگین دوپینگ بر وزنه برداری اصفهان؛

محرومیت مادام العمر در انتظار رشید شریفی

در صورتی که شایعه مثبت اعلام شدن تست دوپینگ رشید شریفی واقعیت داشته باشد، این ورزشکار لنجانی با محرومیت مادام العمر مواجه خواهد شد و برای همیشه باید از عرصه ورزش خداحافظی کند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۱

 به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، پس از بازگشت تیم ملی وزنه برداری کشورمان از مسابقات آسیایی که با قهرمانی سه وزنه بردار اصفهانی و یک رکورد ویژه برای ورزش اصفان همراه بود، شایعاتی در رسانه ها مختلف در مورد مثبت اعلام شدن نتیجه دوپینگ یکی دو وزنه بردار در رسانه های مختلف اعلام شد.

پس از مدتی خروج دو وزنه بردار اصفهانی از اردوی تیم ملی به دلیل مصدومیت گمانه زنی ها را در مورد این دو وزنه بردار قوت بخشید و برخی از رسانه ها مدعی شدند این دو وزنه بردار همان دو فرد دوپینگی هستند.

در روزهای گذشته این شایعات قوت بیشتری گرفت و رسانه ها مدعی شدند “ر ش” و “س م” دو وزنه برداری هستند که آزمایش دوپینگ آن ها مثبت اعلام شده است اما این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است اما یک منبع خبری نزدیک به فدراسیون وزنه بردار در گفت و گو با صاحب نویز خبر مثبت اعلام شدن دوپینگ این دو وزنه بردار را تایید می کند.

گفته می شود به این دو وزنه بردار فرصت اعتراض داده شده و پس از بررسی اعتراض های صورت گرفته، این خبر به طور رسمی اعلام خواهد شد و محرومیت رسمی برای این دو وزنه بردار در نظر گرفته خواهد شد و سهراب مرادی و رشید شریفی از حضور در میادین بین المللی محروم خواهند شد.

سهراب مرادی تاکنون سابقه محرومیت نداشته و محرومیت چهار ساله برای وی در نظر گرفته خواهد شد اما وضعیت رشید شریفی تا حدود زیادی متفاوت خواهد بود؛ این ورزشکار پیش از این با محرومیت چهار ساله مواجه شده است و پس از مثبت اعلام شدن این نتیجه، برای همیشه از حضور در میادین وزنه برداری محروم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × دو =