صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » بارش برف و باران در شهرستان چادگان/یخ زدگی در دو محور مواصلاتی

صبح امروز:

بارش برف و باران در شهرستان چادگان/یخ زدگی در دو محور مواصلاتی

رئیس اداره راه و شهر سازی چادگان گفت:با توجه به بارش برف امروز در شهرستان، یخ زدگی شدید در محور اصلی چادگان به اصفهان (مخصوصا” گردنه سرخ) و محور چادگان به داران می باشد که اکیپ های مستقر در این مسیرها در حال نمک پاشی می باشند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۵۳ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۱۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا، مهدی رفیعی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگان گفت: صبح امروز،نزول رحمت الهی در تمام نقاط شهرستان به صورت برف و باران بود که منجر به بسته شدن مسیر روستاهای بخش چنار رود به مرکز شهرستان گردید،اما طولی نکشید که راهداری  چادگان مسیرها را سریعاً بازگشایی و تردد خودروها به حالت عادی درآمد.

وی افزود:ارتفاع برف در شهر چادگان ۴ سانتیمتر،در بخش مرکزی ۸سانتی متر و در بخش چناررود به ۲۰سانتیمتر رسیده است که ۱۵ دستگاه در سه  اکیپ برف‌ روب در محورهای اصلی و فرعی شهرستان قرار گرفتند.

رفیعی تصریح کرد:با توجه به بارش برف امروز در شهرستان، یخ زدگی شدید در محور اصلی چادگان به اصفهان (مخصوصا” گردنه سرخ) و محور چادگان به داران می باشد که  اکیپ های مستقر در این مسیرها در حال نمک پاشی می باشند.

در پایان رئیس اداره راه و شهرسازی چادگان گفت:با توجه به اینکه راه‌های اصلی شهرستان چادگان لغزنده است از کلیه رانندگانی که قصد عزیمت به شهرستان چادگان را دارند خواستاریم با سرعت مطمئنه در مسیرهای حرکت کنند و وسایل نقلیه خود را به زنجیر چرخ و وسایل ایمنی مجهز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99