صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » آموزش دوره بازآموزی دفاع شخصی در اصفهان

آموزش دوره بازآموزی دفاع شخصی در اصفهان

دوره مذکور از تاریخ ۲۴ آذرماه به مدت سه روز در مجموعه شهید آقابابایی با حضور مدرسین مجرب دفاع شخصی کشور و با حضور ۶۲ نفر از مربیان استان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۹

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، دوره سه روزه باز آموزی دفاع شخصی ویژه مربیان طرح فتح سپاه صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

دوره باز آموزی دفاع شخصی ویژه مربیان پایور و بسیجی نواحی بسیج استان از صبح روز سه شنبه به مدت سه روز در مجموعه ورزشی آقابابایی و با حضور ۶۲ مربی ، تحت نظر اساتید مجرب دفاع شخصی آموزش دیدند.

مسئول برگزاری دوره گفت :با توجه به اهمیت آمادگی جسمانی و توان آحاد کارکنان نیروهای مسلح و براساس ابلاغ فرماندهی کل سپاه مبنی بر فراگیری و ارتقا آمادگی جسمانی و توان رزم عموم پایوران و بسیجیان تحت عنوان برنامه شاخص و غالب طرح فتح، تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به برگزاری کلاس های آمادگی جسمانی و دفاع شخصی اقدام کرد که در این خصوص برگزاری دوره آموزشی بازآموزی مربیان دفاع شخصی به مدت سه روز در استان ابلاغ گردید.

سرهنگ دوم پاسدار علی پیمان صفت اظهار کرد: دوره مذکور از تاریخ ۲۴ آذرماه به مدت سه روز در مجموعه شهید آقابابایی با حضور مدرسین مجرب دفاع شخصی کشور و با حضور ۶۲ نفر از مربیان استان برگزار شد.

مسئول برگزاری دوره ضمن اشاره به سرفصل های دوره گفت: دوره مذکور شامل شش سرفصل آموزشی در قالب ۳۹ ساعت درسی به صورت فشرده به حول و قوه الهی با موفقیت برگزار شد.

نکته حائز اهمیت و شایان ذکر در این دوره استقبال چشمگیر و مشرکت متعهدانه کلیه مربیان پایور و بسیجی و نیز بهره مندی از مدرسین و اساتید مجرب علوم و فنون دفاع شخصی بود که به لحاظ کمی و کیفی و نیز ارزشیابی صورت گرفته کل دوره در شرایط مطلوب و بر حسب نظر و سطح بندی مدرسین مذکور در سطح عالی برگزار گردید.

سردار فدا جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) نیز در روز پایانی این دوره از روند برگزاری دوره بازدید و از مسئولان برگزاری کلاس تقدیر و تشکر کرد.

این دوره به منظور بازآموزی فنون دفاع شخصی، همسان سازی و یکسان سازی با مباحث و سرفصل های طرح فتح و ارتقا سطح علمی مربیان دفاع شخصی برگزار می گردد.
در اختتامیه هفته پایانی برترین های المپیاد ورزش برادران بسیج که با حضور میرجلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج و قلی پور مدیرعامل باشگاه مقاومت برگزار شد از نفرات برتر این رقابت ها با اهدای لوح تقدیر و مدال تقدیر شد.

در پایان این مسابقات و جمع بندی امتیازات ورزشکاران در ۳ هفته برگزار شده، نفرات اول تا ششم برترین ها برای شرکت در رقابت های جایزه بزرگ که با همکاری فدراسیون ها بهمن ماه و اسفندماه برگزار می شود، فراخوانده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد