صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » وحدت، حلقه مفقوده امروز جهان اسلام

امام جمعه فولادشهر گفت:

وحدت، حلقه مفقوده امروز جهان اسلام

حجت الاسلام محمود آبادی وحدت مسلمانان را از ضرویات جامعه خواند و گفت: متاسفانه وحدت، حلقه مفقوده امروز جهان اسلام است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - جمعه ۱۳۹۴/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، حجت الاسلام محمود آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته فولادشهر اظهار کرد: وحدت مسلمین از ضرویات جامعه به حساب می آید که در حال حاضر حلقه مفقوده جهان اسلام است.

امام جمعه فولادشهر با توجه با تحولات منطقه گفت: دشمنان اسلام در حال کشتار مسلمانان مظلوم جهان هستند که همه این ها از عدم وحدت و عدم یک صدایی در جهان اسلام نشات می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: وحدت و انسجام جامعه اسلامی همواره از تاکیدات دین مبین اسلام و نیز سفارشات پیامبران الهی و اهل بیت (ع) بوده و هر کجا در خصوص تحقق این مهم غفلت صورت بگیرد ضربه ی سختی خواهیم خورد.

امام جمعه فولادشهر تاکید کرد: دشمنان اسلام از هر فرصتی برای ایجاد شکاف در جامعه اسلامی استفاده می کنند که این موضوع اهمیت وحدت و برادری در جامعه اسلامی را بیش از پیش به اثبات می رساند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در خصوص ایجاد نفاق در جامعه متذکر شد: آنها می خواهند شکاف و نفاق در جامعه از خطوط قرمز عبور کرده و حتی کانون گرم خانواده ها را نیز تحت تاثیر خود قرار دهند.

حجت الاسلام محمود آبادی یادآور شد: وحدت و انسجام جامعه به ویژه در جامعه اسلامی به نفع استکبار جهانی نیست چرا که همدلی مسلمانان اهداف دشمنان را به خطر می اندازد.

خطیب نماز جمعه فولادشهر با اشاره به سالروز بزرگداشت 9 دی خاطر نشان کرد: 9 دی در واقع سالروز حماسه مردم در دفاع از نظام اسلامی و ولایت فقیه می باشد و این سند افتخار هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

وی در پایان متذکر شد: مردم وقتی دیدند نظامی که حاصل خون شهداست و الان در معرض تهاجم منافقین داخلی و نیز تهاجم دشمنان قرار دارد، با حضور مقتدرانه خود در صحنه سیلی محکمی را بر دهان این افراد زدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + 11 =