صفحه اصلی » اقتصادی » آب، کشاورزی، اشتغال » سه هزار و 844 طرح اشتغال درکمیته امداد اصفهان اجرا شد

سه هزار و 844 طرح اشتغال درکمیته امداد اصفهان اجرا شد

در 9 ماه گذشته بیشترین اشتغال در حوزه فعالیت‌های صنعتی و معدنی بوده که در این خصوص یک هزار و 315 طرح با رقمی معادل 15 میلیارد و233 میلیون ریال انجام شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۱۲

به گزارش صاحب نیوز، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان از ایجاد سه هزار و 844 طرح اشتغال و خودکفایی در 9 ماه گذشته خبر داد.
حسن ملکوتی‌خواه گفت: در راستای کاهش بیکاری و تبعات ناشی از این معضل و نیز حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و با عنایت به نقش مهم در حمایت از ایجاد اشتغال در 9 ماه گذشته به ایجاد و ارتقاء طرح‌های خود اشتغالی پرداخته‌ایم که به همین منظور چهار هزار و 500 نفر در سه هزار و 844 طرح اشتغال مشغول به کار شده‌اند.
وی با بیان اینکه سه هزار و 844 نفر در طرح‌های کارانگیزی، توان‌افزایی، خودکفایی و طرح‌های تبدیلی و تکمیل و توسعه‌ای مشارکت کرده‌اند، افزود: 43 میلیارد و 717 میلیون ریال برای اجرای طرح‌های فوق هزینه شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان تصریح کرد: اعتبارات طرح‌های اشتغال از سه محل، اعتبارات کمیته امداد و قرض‌الحسنه بانک‌ها و نیز صندوق توسعه ملی تامین می‌شود که بیشترین میزان اشتغال با دو هزار و 604 طرح اشتغال و تسهیلات دریافتی با رقمی بالغ بر 32 میلیارد و 150 میلیون ریال مربوط به قرض‌الحسنه بانک‌ها بوده است.
وی ادامه داد: در 9 ماه گذشته بیشترین اشتغال در حوزه فعالیت‌های صنعتی و معدنی بوده که در این خصوص یک هزار و 315 طرح با رقمی معادل 15 میلیارد و233 میلیون ریال انجام شده است.
ملکوتی‌خواه تعداد طرح‌های کشاورزی را 135 مورد،دامپروری یک هزار و 99 مورد، شیلات پنج مورد، صنایع دستی 508 و خدمات را 782 مورد عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − 3 =