صفحه اصلی » استان » اصفهان » دفاتر کاریابی با هدایت آموزشی در کاهش نرخ بیکاری موثرند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان:

دفاتر کاریابی با هدایت آموزشی در کاهش نرخ بیکاری موثرند

نشست مشترک مدیران دفاتر کاریابی و ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با حضور علوی دیر کل هدایت آموزشی شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور رییس برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ، در راستای نیازسنجی و در ک واقعی از مطالبات مهارتی کارجویان و شناخت فرصت های شغلی موجود در محیط های کسب و کار اولین نشست مشترک مدیران دفاتر کاریابی ، مدیران کل و معاونین ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه که علوی مدیر کل هدایت آموزشی شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز حضور داشت ، جلالی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ضمن اشاره به ظرفیت های اداره کل در توانمندسازی نیروی انسانی و ضرورت اجرای دوره های آموزشی موردتقاضای بازار کار، از نقش دفاتر کاریابی در کمک به جذب افراد مهارت آموخته کارجو و هدایت آنان به حوزه های شغلی اشاره کرد و افزود : دفاتر کاریابی بعنوان محوریت پروژه هدایت آموزشی و شغلی می توانند در کاهش نرخ بیکاری موثر باشند.

وی همچنین درخصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری این اداره کل با دفاتر کاریابی در جذب و پذیرش کارجو و هدایت به مراکز شغلی مباحثی را مطرح کرد.

در ادامه قادری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در سخنرانی خود ضمن اشاره به اهمیت کار ارزشمند مدیران دفاتر کاریابی به تعامل و هماهنگی کلیه بخشهای دولتی وغیر دولتی در ایجاد شغل را ضروری دانست.

علوی مدیر کل هدایت شغلی آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز با تشریح وظایف و کارکردهای اداره کل در استفاده از خدمات دفاتر کاریابی استقبال نمود.
در پایان تعدادی از مدیران دفاتر کاریابی دیدگاه های خود را پیرامون موضوع جلسه بیان کردند.

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد