صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » نظام سلطه دنبال ایجاد جنگ شیعه و سنی ، عرب و عجم در منطقه است

در تجمع و راهپیمایی مردم خمینی شهر؛

نظام سلطه دنبال ایجاد جنگ شیعه و سنی ، عرب و عجم در منطقه است

عیرضا احساندوست گفت: انقلاب اسلامی و نظام ایران بیش از پیش تثبیت و مقاوم، حرکت توفنده را ادامه خواهد داد و تنها نگرانی، جنگی است که نظام سلطه بدنبال آن می باشد تا به نام شیعه و سنی ، عرب و عجم در منطقه به راه اندازد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۲۴ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از قلمکده ؛ عصر دیروز، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در بین تجمع کنندگان و معترضین به شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر بابیان اینکه تاریخ اسلام تاریخی است که مملو از مجاهدان و مبارزانی میباشد که تا رسیدن به این نقطه از زمان خون های زیادی نثار شده است گفت: با بررسی تحولات منطقه در یک ماه گذشته رژیم حاکم در نیجریه و نظام سلطه آل سعود اقدامات بر ضد شیعیان انجام داده اند.

وی افزود: کشتار حدود دوهزار نفر از شیعیان نیجریه و دستگیری رهبر آنها که در وضعیت نامطلوبی به سر می برد و پیش بینی حادثه ای مثل شهادت شیخ نمر نیز شده بود و دور از انتظار نبود و این اتفاقات هم راستا با یک نقشه ای از قبل مشخص شده است که نظام سلطه و آمریکا برای منطقه طراحی کرده اند.

احسان دوست با اشاره به اینکه آمریکایی ها زمانی که نتواستند در منطقه با حضورشان مدیریت میدانی و عملیاتی را دنبال کنند، این مدیریت را به نوکرانی که از یک طرف عبری و یهودی و از طرفی عربی مرتجع و نظام حاکم بر ترکی هستند، گفت: حوادث در حال وقوع در منطقه به عنوان یک جنگ نیابتی و به دنبال چند هدف اساسی است.

وی با اظهار آنکه در اوایل این قرن در فلسطین محل ادیان الهی، یهودیان را حاکم کردند و به دنبال دو حرکت دیگر هستند ادامه داد: حوادثی که در دهه های اخیر شاهد هستیم در پی واقعه ای است که آمریکایی ها جهت ایجاد یک اسرائیل دوم (دولت صهیونیستی سعودی) در منطقه بوده و سابقه نداشته که حاکمان عربستان مجوز و امکانات به رژیم صهیونیستی بدهند که در حمله به لبنان و دیگر کشورهای عربی ملاحظه می کنیم.

احسان دوست با اشاره به نامه ای که عبدالعزیز در سال 1915 به حاکم وقت انگلستان نوشت و تعهد داد که در سرزمین فلسطین دولت صهیونیستی تاسیس شود، تصریح کرد: عربستان محلی برای ماموریت های آمریکایی ها، انگلیسی ها و صهیونیست ها اجرا و عملیاتی می شود، حمله به یمن و تشکیل جبهه ای به نام وهابی تکفیری سلفی بعثی در منطقه فعالیت و گروه های القاعده، طالبان و تفکراتی به کمک سعودی ها ایجاد شد.

وی با بیان اینکه تمام تحرکات عربستان بدون اجازه آمریکا نیست خاطر نشان کرد: پیگیرند که دولتی به نام دولت یهودی کردی را در منطقه ایجاد کنند که ورود ترکیه به شمال عراق و فعالیت کردستان عراق بدون مجوز آن کشور و اسکان صهیونیست ها در این منطقه از عراق، پیش بینی تشکیل سه دولت صهیونیستی فلسطینی، عربستانی، کردستانی (قسمتی از هر سه کشور عراق ، سوریه، ترکیه، ایران) را نشان می دهد.

معاون فرهنگی اجنماعی سپاه صاحب الزمان با اشاره به اقدامی که سعودی ها انجام و شهادت شیخ نمر حاصل شد ، اظهار کرد: این اقدام پایان حرکت نخواهد بود و شروع یک جنگ جهانی کوچک است و در سوریه هم قدرت های بزرگ جهان حضور دارند که جنگ سوریه یک حرکت بیداری از جنس اسلامی است و سوریه به عنوان یک حلقه زنجیره مقاومت اسلامی به نفع دشمنان عمل نکرده است.

وی از جنگ جهانی که در حال وقوع است و بنا دارد هزاران نفر از مردم ، زیر ساخت ها و منابع تمدنی را نابود کند خبرداد و گفت: طرح هایی جهت تبدیل عراق به سه کشور، عربستان به سه کشور و تقسیم ایران به پنج کشور را از اقدامات پیش بینی شده آمریکا در آینده است که در تقابل با انقلاب اسلامی ایجاد کرده اند.

احسان دوست با اشاره به دو نامه ای که رهبر انقلاب به جوانان غربی ارسال کردند و واکنش های میلیونی در پی داشت که مطالعه و تحقیق جوانان در اسلام سران دشمن را به تکاپو انداخت ادامه داد: حرکتی که از ایران شروع و به عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و دیگر کشورها رسید مفهوم بیداری اسلامی بود.

وی با بررسی حرکت جنایت آمیزی که شهادت آیت الله نمر را درپی داشت و مطالعه اقدامات آمریکایی ها و صهیونست ها در منطقه به عمق کارهایشان پی خوایم برد، عنوان کرد: عربستان به آمریکایی ها قول تمام کردن جنگ یمن را در یک هفته داده بود که تا کنون 9ماه است این جنگ ادامه داشته که اگر یمنی ها پرتاب موشک ها را قوی تر کنند تشدیدی در فضای امنیتی حاکم بر عربستان بوجود می آید.

معاون فرهنگی اجنماعی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در ادامه افزود: انقلاب اسلامی و نظام ایران بیش از پیش تثبیت و مقاوم حرکت توفنده را ادامه خواهد داد و تنها نگرانی جنگی است نظام سلطه دنبال می باشد تا به نام شیعه و سنی ، عرب و عجم در منطقه به راه اندازد.

لازم به ذکر است بازاریان و اصناف بازار بزرگ خمینی شهر با تعطیلی مغازه ها و راهپیمایی در بازار مرکزی این شهر در تجمع مردمی که در میدان امام خمینی (ره) برگزار شده بود پیوستند و با دادن شعارهای ضد آمریکایی و سعودی، بیانیه ای را قرائت و پس از آن نماز جماعت باشکوهی را در مسجد هاشمیه برگزار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99