صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » تیم دولت جدید سعودی جاهل و ناکارآمد هستند

مشاور دستیار فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح عنوان کرد:

تیم دولت جدید سعودی جاهل و ناکارآمد هستند

سردار شمشیری خاطر نشان کرد: این نادان ها آلت دست اسرائیل و آمریکا شده اند و نقشه های آنها را در منطقه ما اجرا می کند اما بدانند نه این دو کشور که تمام کشورها حامی صدام بودند اما در خاتمه چه عقوبتی برای آن دیکتاتور رقم خورد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۲۶ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۴

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، مشاور دستیار فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح تصریح کرد: تیم جدید حاکمیت و دولت آل سعود افرادی جاهل و ناکارآمدند که از سیاست و مدیریت سررشته ای ندارند.
سردار سرتیپ پاسدار علی شمشیری در گفت و گو با خبرنگار این رسانه اظهار کرد: سران نادان سعودی با درگیر کردن خودشان در یمن و بکارگیری نیروهای قدیمیشان در این نبرد باعث رویداد تلخی مثل حادثه منا شدند.
وی خاطر نشان کرد: این عده نیز با نداشتن تجربه کافی و انگیزه خدمت به زائران حرم امن الهی و عداوت و دشمنی که با ایرانی ها داشتند با بی دقتی و بی تفاوتی این فاجعه را رقم زدند و تشدید کردند.
به گفته این مقام نظامی، این افراد بی تجربه و بی کفایت در نهایت اجساد قربانیان فاجعه منا را به صورت یکجا و فله ای در آن گرمای سوزان جمع آوری و دفن کردند.
سردار شمشیری اعدام و به شهادت رساندن شیخ باقرالنمر را نمونه ای دیگر از خباثت های سعودی ها برشمرد و افزود: گویا سعودی ها عاقبت صدام و صدامیان را فراموش کرده اند و باید بدانند همین ها هم همان راه منحرف صدام را می روند.
مشاور دستیار فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح ادامه داد: این نادان ها آلت دست اسرائیل و آمریکا شده اند و نقشه های آنها را در منطقه ما اجرا می کند اما بدانند نه این دو کشور که تمام کشورها حامی صدام بودند اما در خاتمه چه عقوبتی برای آن دیکتاتور رقم خورد.
این فرمانده و مشاور نظامی همچنین با تسلیت شهادت مهاجر الی الله سردار فولادگر خاطر نشان کرد: ویژگی های شخصیتی امثال آن شهید قسمت پنهان شخصیتشان وسیع تر از نیمه آشکار است و آن چیزی هم که ما از ظاهر امر می فهمیم بسیار محدود و ناچیز است.
سردار شمشیری خاطر نشان کرد: سردار فولادگر تلاش های زیادی در کمک به بنیان مقاومت در منطقه بویژه در کشورهای لبنان و سوریه داشت و توانست اثرات خوبی در این زمینه بر جای بگذارد.
وی اظهار کرد: او در رشته تاریخ تحصیل کرده بود و به خوبی جریانات سیاسی و منطقه ای بویژه در آسیا و شمال آفریقا را می شناخت و نقاط ضعف مقاومت را نیز پیگیری و مرتفع می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست − 18 =