صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » پیروی از هوی و هوس مانع بصیرت است/ دشمن از قدرت نظامی ایران می هراسد

امام جمعه ی خور:

پیروی از هوی و هوس مانع بصیرت است/ دشمن از قدرت نظامی ایران می هراسد

حجت الاسلام مهدی نژاد با اشاره به دستگیری نظامیان آمریکایی توسط سپاه پاسداران گفت: در دنیایی که کسی جرأت چپ نگاه کردن به آمریکا را ندارد این حرکت نشان از قدرت دفاعی بسیار بالای ایران دارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - جمعه ۱۳۹۴/۱۰/۲۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیرخور امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: شخصی بصیر است که گفته های پیشوای خود را بشنود و تفکر کند و در دل خود جای دهد.

حجت الاسلام سید احمد مهدی نژاد با اشاره به حدیثی از امام علی (علیه السلام) گفت: بصیر کسی است که وقتی حرفی می شنود در مورد آن تفکر می کند، کسی که کلام رهبر انقلاب را می شنود و در مورد آن تفکر می کند و خواسته های رهبری را مورد توجه قرار می دهد بصیر است.

وی افزود: بعضی افراد سخنان رهبر فرزانه انقلاب را می شنوند اما هوی و هوس ها و تفکرات غربی و غرب گرایانه آن ها نمی گذارد روی آن تفکر کنند.

خطیب جمعه خور خاطر نشان کرد: امروز که همه راه ها بسته شده تنها وسیله ای که می تواند در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند مقاومت است و فقط مقاومت می تواند کشور عزیزمان را در برابر گرگ های دنیا حفظ کند.

وی تصریح کرد: 37 سال توانستیم در مقابل استکبار که مظهر آن آمریکای جنایتکار است ایستادگی کنیم و این نشان از قدرت عظیم نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و این یک واقعیت است که دشمن از قدرت این نظام می ترسد.

حجت الاسلام مهدی نژاد با اشاره به دستگیری نظامیان آمریکایی توسط سپاه پاسداران افزود: در دنیایی که کسی جرأت چپ نگاه کردن به آمریکا را ندارد این حرکت نشان از قدرت دفاعی بسیار بالای ایران دارد.

وی خاطر نشان کرد: دشمن اگر یک درصد احتمال پیروزی در جنگ نظامی بدهد به ایران حمله می کند اما از قدرت نظامی ایران با خبر است و دست به این اشتباه بزرگ نمی زند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک با اشاره به اهمیت انتخاب صحیح در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان گفت: همانطور که در همه زمینه ها باید پیرو رهبری باشیم، در انتخابات نیز نگاه ها به رهبری معطوف باشد تا دچار اشتباه نشویم.

وی افزود: بصیر کسی است که راه روشن را بپیماید و امروز راهی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده است راه روشن و هموار است.

امام جمعه ی خور با اشاره به 26 دی سال 57 و فرار شاه معدوم گفت: انقلابی که از سال 42 آغاز شده بود سر انجام با فرار شاه خائن به ثمر نشست و در 22 فروردین مردم به خواسته های خود رسیدند.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه گفت: دعا برای فرج امام زمان باعث گشایش کارها و عاقبت بخیری شخص دعا کننده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + 4 =