صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » هزینه ۱۵ میلیاردی برای اجرای طرح های عمرانی در بادرود

طی سالجاری صورت گرفت؛

هزینه ۱۵ میلیاردی برای اجرای طرح های عمرانی در بادرود

شهردار بادرود با بیان اینکه فعالیت عمرانی شهرداری در سال جاری چشم گیر بوده است گفت: امسال هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال برای این شهرداری در پی داشته است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۹

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، شهردار بادرود در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه فعالیت عمرانی شهرداری در سال جاری چشم گیر بوده است اظهار کرد: امسال هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال برای این شهرداری در پی داشته است.
مجید صفاری افزود: بهسازی محلات و معابر سطح شهر در سال جاری یکی از مهم ترین طرح های عمرانی بوده که بالغ بر ۸ میلیارد ریال هزینه داشته است.
وی تصریح کرد: با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و بهسازی منظر شهری، تسهیل در عبور و مرور و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان‌های شهر قریب به ۳۶ کیلومتر جدول گذاری در سطح منطقه انجام گرفته است.

شهردار بادرود اضافه کرد: در نه ماهه سال خرید کامیون ۱۹۲۴ جهت فعالیت های عمرانی، زیر سازی بلوار دانشگاه آزاد و ۱۵۰۰مترمربع پیاده رو سازی، ۶۰۰ متر رنگ آمیزی نرده های پل خلیج فارس، تعویض و بازسازی ۳۵ پل ورودی معابر فرعی در سطح شهر صورت گرفته است.

وی گفت: اجرای آسفالت کاری و زیر سازی خیابان امت، اصلاح شکل هندسی و اجرای فضای داخلی میدان شهدا و فاطمیه، اجرای آسفالت جاده قدیم آقا علی عباس و بلوار علی آباد، جدول گذاری باند کندرو از بهزیستی تا روبروی بخشداری، بلوک فرش و آماده سازی پارک اندیشه از اقدامات عمرانی شهرداری بوده که در سال جاری انجام پذیرفته است.

صفاری خاطر نشان کرد: تکمیل بلوار امام رضا (ع)، آسفالت باند کندرو بلوار مطهری و ادامه بلوار علی آباد، آسفالت بلوار دانشگاه آزاد و اجرای تاسیسات زیر بنایی کارگاه نیم مزاحم از پروژه های در دست اقدام شهرداری است که در چند ماه آینده به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 1 =