صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر تاکنون ۷۹۷ مصوبه داشته است

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر خبر داد:

دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر تاکنون ۷۹۷ مصوبه داشته است

صالحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر گفت: دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر از اغاز فعالیت خود تا کنون بابرگزاری بیش از ۲۲۵ جلسه، ۷۹۷ مصوبه داشته است که ۷۰ درصد از این مصوبات تحقق یافته است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شاهین نا، رئیس شورای اسلامی شاهین شهرضمن تبریک فرارسیدن هفته نکوداشت شاهین شهر گفت: زمینه های همدلی و تعامل بین مسولان، زیر ساخت های مناسب فرهنگی و علمی به همراه بیش از ۷۰۰ نخبه و همچنین فرصت های سرمایه گذاری و دیگر پتانسیل های موجود از ویژگی های بارز شاهین شهر می باشد.

وی با اشاره به سکونت اقوام و قومیت های مختلف ایرانی و جمعیت ۹۸ درصدی افراد باسواد این شهر افزود: شاهین شهر یکی از نادر شهرهایی است که بیش از ۷۰۰ نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری در خود جای دارد که ۱۲ نفر از آنها نخبگان و نام آوران بین المللی می باشند.

علی صالحی در ادامه افزود: دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر از آغاز فعالیت خود تاکنون بابرگزاری بیش از ۲۲۵ جلسه، ۷۹۷ مصوبه داشته است که ۷۰ درصد از این مصوبات شورای اسلامی شاهین شهر تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه مراحل بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۵شهرداری شاهین شهر در شورای اسلامی شهر در حال رسیدگی است بیان کرد: در حال انجام است و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۵ شهرداری شاهین شهر و سازمان های وابسته به شورای اسلامی شهر ۲۱۸۰ میلیارد ریال است که ۵۸۰ میلیارد ریال آن سهم سازمان های وابسته و ۱۶۰۰ میلیارد ریال مابقی سهم شهرداری می باشد.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر اضافه کرد: در سال جاری شورای اسلامی شاهین شهر هم چون گذشته در همه زمینه های فرهنگی، اجتماعی، علمی و ورزشی در شهر توانسته اقدامات مطلوبی از جمله موافقت با احداث فضاهای آموزشی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال هزینه، احداث و تکمیل مساجد و حسینیه ها با اعتبار ۱۰میلیارد ریال، کمک به احداث حوزه های علمیه خواهران و برادران با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال، احداث کلانتری با ۶ میلیارد ریال و ده ها اقدام فرهنگی عمرانی ورزشی دیگر را انجام داده است.

وی وجود مراکز و زیر ساخت های مناسب فرهنگی، تفریحی، علمی و همچنین فضاهای سبز شهری، زمینه های سرمایه گذاری و ده ها ظرفیت و پتانسیل علمی و فرهنگی دیگر در شاهین شهر مسئولان را بر آن داشت که این شهر را به نام شهر دانش و خلاقیت نامگذاری کنند.

صالحی با بیان اینکه هفته نکوداشت شاهین شهر از ششم تا دوازدهم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود اضافه کرد: بیست و یک برنامه متنوع از جمله تجلیل از ۷۰۰ نخبه شاهین شهری، مراسم نورافشانی در سطح شهر، همایش ولایت فقیه، تجلیل از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، برگزاری مسابقات کشوری کاراته و مسابقه والیبال تیم هنرمندان کشور با منتخب شاهین شهر، پیاده روی خانوادگی، همایش نخبگان و استعدادهای برتر شهر و مراسم دعای ندبه در این هفته با مشارکت مردم اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد