صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » تواضع امروز دنیا در مقابل مسئولین کشور، ناشی از ایستادگی و اقتدار ملت ایران است

امام جمعه گلپایگان:

تواضع امروز دنیا در مقابل مسئولین کشور، ناشی از ایستادگی و اقتدار ملت ایران است

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی تصریح کرد: شاخصه کشور و نظام ما پشتوانه مردمی آن و حمایت همیشگی از امام و رهبری است چیزی که دشمن و کشورهای غربی فاقد آن هستند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، امام جمعه گلپایگان گفت: امروز اگر کشورهای غربی سر تواضع در مقابل ما به زیر آورده به خاطر ایستادگی و اقتدار ملت ایران است.
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امروز در آیین به صدا در آوردن زنگ انقلاب در دبیرستان فاطمه الزهرا گلپایگان اظهار کرد: اگر امروز میبینیم در سفر اخیر رئیس جمهور به کشور فرانسه و کشورهای دیگر در مقابل ما متواضعانه ایستاده اند ناشی از اقتدار ملت و حضور درخشان سپاه، ارتش و نیروهای نظامی ما در صحنه های جهانی است.

وی افزود: ملتی که تا چندی پیش محکوم به استفاده از بمب اتم بود امروز به دشمن نشان داده است که ملت ما هر کدام از جهت اثرگذاری بالاتر از یک بمب اتم هسته ای عمل می کند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به دستگیری ذلیلانه نیروهای امریکایی در آبهای ایران با تمام پشتوانه ای که داشتند خاطر نشان کرد: ملت ما با اقتدار و شجاعتی که دارد نیازی به بمب اتم ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی تصریح کرد: شاخصه کشور و نظام ما پشتوانه مردمی آن و حمایت همیشگی از امام و رهبری است چیزی که دشمن و کشورهای غربی فاقد آن هستند.

وی با اشاره به اینکه گاها قدر و منزلت امام و نظام از چشم مردم کشور پوشیده است، عنوان کرد: دنیا امروزه به خوبی انوار تابناک انقلاب اسلامی مشاهده می کند و امام توانست با حرکت انقلابی خود به عنوان الگویی برای حرکت های توحیدی جهان باشد.

امام جمعه گلپایگان در پایان با توصیه به جوانان در جهت شناخت بیشتر از چگونگی به دست آمدن این انقلاب تصریح کرد: ما و نسل بعد از ما میراث دار این نظام باشیم و نه میراث خوار آن.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × چهار =