صفحه اصلی » اقتصادی » آب، کشاورزی، اشتغال » تعدیل نیرو در ذوب آهن اصفهان از شایعه تا واقعیت

تعدیل نیرو در ذوب آهن اصفهان از شایعه تا واقعیت

مدیر روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: مجموعه ذوب آهن اصفهان هیچگونه تصمیمی مبنی بر کاهش و تعدیل نیرو نداشته و نخواهد داشت.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، چندی پیش خبری مبنی بر تعدیل نیرو در ذوب آهن اصفهان  موجی را در شبکه های اجتماعی شهرستان لنجان ایجاد کرده بود که موجبات نگرانی مردم و مسئولان را به دنبال داشت.

شایعات منتشر شده بیشتر در خصوص شباهت اقدامات ذوب آهن به تعدیل نیرو در صنایع و کارخانجاتی نظیر متک، فولاد منگز و سایر شرکت های شهرک صنعتی زاینده رود بود که بعضا با تعطیلی واحد صنعتی هم مواجه شده اند.

همه ماجرا از زمانی آغاز شد که خبری مبنی بر ابراز نگرانی استاندار اصفهان نسبت به تعدیل نیرو در ذوب آهن اصفهان در رسانه ها منتشر شد و این خبر دست به دست منتقل شد تا جایی که موجبات نگرانی کارکنان ذوب آهن را فراهم آورده بود.

خبرها در شبکه های اجتماعی به حدی به واقعیت نزدیک شده بود که در همین شبکه ها خبر از تجمع کارکنان ذوب آهن در مقابل ساختمان توحید این شرکت به گوش می رسید.

مدیر روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان در گفتگو با لنجانا با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تعدیل نیروی ذوب آهن تصریح کرد: مجموعه ذوب آهن اصفهان هیچگونه تصمیمی مبنی بر کاهش و تعدیل نیرو نداشته و نخواهد داشت.

محمد رضا کجباف با اعلام این خبر تاکید کرد: ذوب آهن اصفهان همواره در راستای استفاده بهینه از نیروها، برنامه ریزی های گسترده ای را انجام داده که موضوع تعدیل نیرو کاملا با آن تناقض دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان با اشاره به روند روبه رشد در ذوب آهن تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان به منظور ارتقا جایگاه در صنعت کشور و نیز مشارکت با سایر نهادها، در پيشبرد پروژه هاي عمراني نیز گام های موثری برداشته که از جمله آن ها می توان به تعویض پل فلزی اصفهان با مشارکت شهرداری اصفهان اشاره کرد.

با تمام این تفاسیر و اظهارت مسئولان ذیربط امیدواریم شاهد مشکلاتی از قبیل تعدیل نیرو در شرکت های صنعتی نظیر ذوب آهن و سایر شرکت های صنعتی در شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد