صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان نطنز اعلام شد

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان نطنز اعلام شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرها و روستاهای شهرستان را اعلام کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۲ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز در گفتگو با نطنزنا اظهار کرد: راهپیمائی روز ۲۲ بهمن در شهر نطنز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح، از مقابل حسینیه ارشاد علیا آغاز و در خیابان مالک اشتر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره)، میدان ۱۷ شهریور، خیابان ۱۷ شهریور ادامه و در جوار گلزار شهدای گمنام به پایان می‌رسد.

محمد زکی زاده افزود: راهپیمایی بادرود از مقابل مدرسه ۱۷ شهریور، ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح راهپیمائی آغاز و در مسیر خیابان امام خمینی(ره) ادامه و در گلزار شهدای این شهر به پایان می رسد.

وی ادامه داد: مسیر راهپیمایی در طرقرود نیز از حسینیه مرکزی تا نمایندگی بهزیستی این شهر خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز اضافه کرد: راهپیمایان خالدآبادی نیز این مراسم باشکوه را از میدان انقلاب آغاز و در گلزار شهدا به پایان می برند.

وی بیان داشت: در تمامی روستاهای بخش های مرکزی و امامزاده آقا علی عباس(ع) نیز راهپیمائی روز ۲۲ بهمن برگزار می شود.

زکی زاده تاکید کرد: پس از اجتماع راهپیمایان در مراکز اعلام شده، بیانیه برای حاضران قرائت شده تا بار دیگر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا متوجه نفرت و انزجار ملت بزرگ ایران شود.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از مردمی ترین و بی نظیرترین انقلاب ها در جهان است و یقینا حضور باشکوه و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایه های انقلاب را بیش از پیش مستحکم تر خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز تاکید کرد: حضور پرشور مردم در این برهه حساس در راهپیمایی ۲۲ بهمن به تمام دنیا ثابت خواهد کرد که ملت ایران هنوز استکبار جهانی را دشمن درجه یک خود می داند و تا رسیدن به پیروزی نهایی خود که تحقق حکومت خدا بر جهان است پشت سر ولی فقیه از حرکت نمی ایستد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد