صاحب نیوز

13940316000524_PhotoA

خرید هواپیما در جهت حمایت از تولید داخل نبود/ای کاش برخی از افراد به اندازه پوتین رهبر انقلاب را می شناختند

امام جمعه زاینده رود متذکر شد: اگر با دیدن گوشه های دلاری که متعلق به خودمان است روحیه انقلابی خود را کنار بگذاریم، خسارت جبران ناپذیری را متحمل خواهیم شد.

کدخبر: 382399
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ @ ۱۹:۰۶


به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، حجت الاسلام والمسلمین حسن اسکندری عصر امروز در جمع دانشجویان ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: انقلاب ایران انفجار نوری برای تمام جهانیان بود و تنها به کشور ما محدود نمی شود.

امام جمعه زاینده رود با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص پایه ریزی نظام اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی که نظام اسلامی در حال شکل گیری است تمامی افراد و آحاد جامعه باید در وسط میدان باشند و نقش عنصری فعال را ایفا نمایند.

وی در خصوص نقش موثر جوانان در تحقق اهداف والای انقلاب خاطرنشان کرد: آن جوانانی به درد نظام اسلامی می خورند که از تمام توان جوانی خود در راستای شکوفایی جامعه اسلامی بهره برند و از تجربه جوانان دوران انقلاب و دفاع مقدس استفاده نمایند.

حجت الاسلام اسکندری مرور تاریخ پر فرازو نشیب انقلاب اسلامی ایران را امری ضروری دانست و تاکید کرد: آرمان های انقلاب ما کماکان به مشت های گره کرده و روحیه استکبار ستیزی آحاد جامعه نیازمند است و انشالله شاهد چنین روحیه ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه خواهیم بود.

وی با تاکید بر حفظ روحیه انقلابی گری در افراد جامعه یادآور شد: با مرور در تاریخ در می یابیم هرجا که روحیه انقلابی گری و استکبار ستیزی خود را کنار گذاشتیم به دنبال آن فرصت های ارزشمندی را نیز از دست دادیم.

خطیب نماز جمعه زاینده رود تصریح کرد: به خاطر روحیه انقلابی حضرت آقا بسیاری ار رهبران دنیا برای کشورمان احترام قائل هستند و در جریان سفر پوتین رئیس‌جمهور روسیه به کشورمان همگی دیدیم که وی بدون تشریفات خواستار دیدار با امام خامنه‌ای شد و ای کاش برخی از افراد داخلی به اندازه پوتین رهبر انقلاب را می شناختند.

امام جمعه زاینده رود متذکر شد: اگر با دیدن گوشه های دلاری که متعلق به خودمان است روحیه انقلابی خود را کنار بگذاریم، خسارت جبران ناپذیری را متحمل خواهیم شد.

امام جمعه زاینده رود با اشاره به نوسانات قیمت نفت در بازار جهانی خاطرنشان کرد: هر کجا ما روحیه انقلابی گری و تهاجمی خود را حفظ کردیم شاهد افزایش قیمت نفت بودیم و زمانی که روحیه سازش را پیش گرفتیم شاهد زیاده خواهی سردمداران استکبار و حامیان منطقه ای آن ها بوده ایم.

خطیب نماز جمعه زاینده رود در خصوص رکود و مشکلات اقتصادی در کشور خاطرنشان کرد: کلید حل مشکلات کشورمان در توجه و حمایت از نیروهای توانمند داخلی میسر خواهد بود نه با خرید هواپیماهایی که تنها چرخه تولید فرانسوی ها را حرکت خواهد داد.

وی با توجه به انتخابات ۷ اسفند ماه و هجمه های اخیر علیه شورای نگهبان را متذکر شد: منتسبین به بیت امام خمینی(ره) باید از همه قانون مدارتر باشند چراکه تمکین به قانون از سفارشات رهبر کبیر انقلاب می باشد.

 

امام جمعه زاینده رود در پایان تصریح کرد: برخی از افراد مادامی پایبند به چارچوب قانون هستند که منافع شان تحت شعاع قرار نگیرد و به محض وقوع چنین اتفاقی قانون مداری را فراموش می کنند.

انتهای پیام/