صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » بیمارستان بوعلی شهرستان چادگان افتتاح نشد

بار دیگر بیمارستان از قطار افتتاحیه های فجر باز ماند:

بیمارستان بوعلی شهرستان چادگان افتتاح نشد

در دهه مبارک فجر امسال هم،بیمارستان ۳۲تخته خوابی بو علی چادگان از افتتاح باز ماند و درمانگاه به جای بیمارستان به مردم ارائه گردید و همچنین تناقض گویی مسوولان در پی راه اندازی بیمارستان در جلسه شورای اداری به گوش میرسید.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از چادگان نا،جلسه شورای اداری شهرستان چادگان با حضور محمد علی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان،بهمنی مدیر کل امور روستایی استانداری و مسولان شهرستان در سالن احتماعات فرمانداری برگزار شد.

در جلسه شورای اداری شهرستان که هفته گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید بر  افتتاح ساختمان بیمارستان ۳۲ تخته خوابی چادگان را داشت.

ولی در پی آن با توجه به عدم وجود شرایط لازم برای افتتاح ،مجددا” در جلسه شورای اداری این هفته  موضوع افتتاح بیمارستان ۳۲ تخته خوابی چادگان مطرح شده که در صحبت های مسوولان تناقض های شدیدی وجود داشت.

در این جلسه، دکتر نوراللهی رئیس بیمارستان چادگان اظهار کرد:برخی از تجهیزات مهم بیمارستان نصب نشده و برخی تجهیزات دیگر (مانند اتاق عمل و …..) بیمارستان از گمرگ ترخیص نشده است و دیگر شرایطی وجود دارد که اجازه نمی دهد بیمارستان در حال حاضر افتتاح شود.

دکتر غلامعلی حاجی عرب رییس اداره شبکه بهداشت چادگان گفت:بیمارستان چادگان هنوز قابلیت افتتاح ندارد که
این بیمارستان قرار بود در دهه فجر امسال افتتاح شود.

وی افزود: وزیر بهداشت باید این بیمارستان را بعد از تجهیز کامل افتتاح کند و نمایندگان مجلس یا مسوولان استانی نباید در افتتاح این بیمارستان عجله کنند.

اما از طرفی دیگر،نماینده شهرستان های چادگان،فریدن ،فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:خدماتی که دولت جمهوری اسلامی در بحث بهداشت و درمان تاکنون ارائه نموده است به نحوی شاخص است زبان زده مردم  است.

وی افزود:بدقولی مسوولان استانی  وکشوری را من نمی توانم جبران کنم و امروز بیمارستان باید حتما” افتتاح شود و ما برای افتتاح به بیمارستان ۳۲تخته خواب چادگان میرویم.

در ادامه جلسه،فرماندار شهرستان چادگان اظهار کرد:بعد از کلنگ زنی پروژه ها در شهرستان ،به اتفاق مسوولان استانی و دیگر مسوولان برای بازدید به بیمارستان می رویم.

اما در این جاسوالی مطرح است، که آیا در شرایط فعلی بیمارستان قابلیت افتتاح را داشت؟!

همچنین این جلسه با حاشیه های خاصی روبرو بود که افراد غیر عضو  در جلسه شورای اداری که عمدتا” از طرفداران کاندیدا های خاص بود در این جلسه حضور داشتند که این مورد برای برخی از مسوولان شهرستان سوالاتی را ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/چ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 4 =