صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » به هیچ کس برای تعویض مدیران قول نداده ام

شهردار اصفهان:

به هیچ کس برای تعویض مدیران قول نداده ام

در اولین روزهای انتخاب مجدد سقاییان نژاد به عنوان شهردار اصفهان از گوشه و کنار شنیده شد که قرار است مدیران شهری طبق شرط و شروطی تعویض شوند تا هم رسانه ها نفس تازه کنند و هم افکار و ایده های جدید به مدیریت شهری اصفهان راه پیدا کند اما سقاییان نژاد این روزها از این سخن می گوید که با کسی برای تعویض مدیرانی که شاید بیش از 10 سال در شهرداری اصفهان بر صندلی های مدیریت تکیه زده اند با کسی شرط نکرده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۱

به گزارش خبرنگارصاحب نیوز، مدتی پیش شوراییان پس از اینکه سقاییان نژاد را در سمت خود ابقا کردند در گفت و گو با رسانه ها اینطور عنوان کردند که قرار است سقاییان نژاد افراد جدیدی را در سمت مدیران شهری اصفهان معرفی کند و ارتباط خود را با رسانه های جمعی و شهروندان نزدیک تر کند چرا که در در غیر این صورت باید به شورا پاسخگو باشد اما صحبت های اخیر شهردار اصفهان آب پاکی را بر دستان شوراییان و مردم ریخت.

درخواست شورا برای معرفی کابینه شهری را نپذیرفتم

سید مرتضی سقاییان نژاد با تاکید چند باره بر این موضوع که برای تعویض مدیران با کسی شرط نکرده ام چرا که مدیران شهری عملکرد مثبتی در چند سال گذشته از خود نشان داده اند افزود: در سالهای اخیز تلاش بر این بود تا شایسته سالاری دربخش های مختلف شهرداری وجود داشته باشد و با نگاهی به نتیجه امور این موضوع کاملا روشن است.

این صحبت ها در حالی از زبان شهردار اصفهان شنیده می شود که سید کریم داوودی مدتی قبل از این مسئله سخن گفت که از سقاییان نژاد خواسته شده تا تعدادی از مدیران شهری که عملکرد ضعیفی داشته اند تغییر کنند و عملکرد مدیران نیز برای این تغییر ارزیابی شود.

علیرضا نصر اصفهانی نیز در بهبوهه انتخاب شهردار از درخواست شورا برای ایجاد ارتباط قوی تر شهروندان و کم شدن فاصله بین شهروندان با شهردار فعلی اصفهان خبر داد و گفت: در مدت زمان 10 ساله گذشته اگر کمی ارتباط و تعامل در حد معقول با شهروندان وجود داشت و این رابطه با موانع کمتری رو برو بود شهروندان هم از مدیریت شهری که در راس آن شهردار اصفهان قرار گرفته است رضایت بیشتری داشتند.

اما شهردار اصفهان در ارتباط با نحوه انتصاب مدیران در شهرداری معتقد است سعی بر این بوده تا از افراد با تجربه و کار بلد استفاده شود تا با مشکل کمتری رو برو شویم. وی همچنین ادامه داد: تعامل و تفاهم در راس امور قرار دارد و لی قول و قرار برای تعویض از همان ابتدا که برای اعلام برنامه در جلسات شورا حاضر شده ام تا کنون نداده ام ازسوی شورا درخواست شد تا کابینه شهرداری معرفی شود اما من قبول نکرده ام تا امروز با اجبار کاری را انجام ندهم.

وی که پس از این گفته ها احتمال تغییر و تحول مدیران را شدنی دانست و افزود:هم تغییر و تحول و جابه جایی در مدیران خواهیم داشت اما بسیاری از مدیران عملکرد مناسبی را از خود نشان داده اند.

حمایت های سقاییان نژاد از عملکرد مدیرانی که شاید بیشتر آنان از ابتدای خدمت در این پست با او همراه بوده اند در حالی است که شاید تعداد انگشت شماری از این مدیران با رسانه ها برای ارایه عملکرد ارتاباط برقرار کرده اند و کمتر حاضر به مصاحبه و کوتاه شدن دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری شده اند مدیران کلان شهری که شواهد امر نشان می دهد قرار است 4 سال آینده هم میهمان شهرداری اصفهان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد