صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » از نویسندگان کتاب هایی با محوریت اهل بیت(ع) حمایت می کنیم

دبير شوراي «نويسندگان طوبي»:

از نویسندگان کتاب هایی با محوریت اهل بیت(ع) حمایت می کنیم

دبير شوراي «نويسندگان طوبي» در آیین رونمایی از مجموعه 50 جلدی «سرداران ایرانی» گفت: از نویسندگان کتاب هایی با محوریت اهل بیت(ع) حمایت می کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - جمعه ۱۳۹۲/۰۸/۱۰

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز،  بهزاد دانشگر افزود: هر نويسنده‌اي كه بخواهد درباره اهل‌بيت(ع)، سرداران جنگ و شهداي انقلاب اسلامي كتابي بنگارد با حمايت‌هاي سازمان‌ها، ارگان ها و مرکز آفرينش‌هاي ادبي قلمستان روبرو خواهد شد و در حد توان امكانات مالي براي آن‌ها فراهم مي‌شود.

وی ادامه داد: بسياري از «نويسندگان طوبي» از مقطع دانش‌آموزي فعاليت خود را آغاز كرده‌اند و توانمندي‌هاي آنان امروز به منصه ظهور رسيده است.

دبير شوراي «نويسندگان طوبي» عنوان كرد: مجموعه «سرداران ايراني» در قالب داستاني به رشته تحرير درآمده است؛ اما ممكن است فرماند‌هان ديگري در اين دوران باشند كه از قلم افتاده باشند، مانند ستارخان و باقرخان.
وي با بيان اين‌كه «نويسندگان طوبي» در راستاي اهداف انقلاب اسلامي و سيره اهل‌بيت(ع) قلم فرسايي كردند، ادامه داد: نويسندگان در ابتداي راه فكر نمي‌كردند كه چه كار عظيمي را آغاز كرده‌اند؛ اما پس از آن متوجه شدند كه براي شهدا و اهل‌بيت(ع) قلم زدن توفيق مي‌خواهد كه شامل حال آن‌ها شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد