صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » حضور چهره های مفسد در دانشگاه نشانگر ضعف نظارتی است/ مسئولین پاسخگو باشند

مسئول بسیج علوم پزشکی اصفهان:

حضور چهره های مفسد در دانشگاه نشانگر ضعف نظارتی است/ مسئولین پاسخگو باشند

حسنی با اشاره به سردمداری کرباسچی در جبهه اصلاحات گفت:این مسئله نشان دهنده ضعف بدنه و کادر سازی جریان اصلاحات است که ایشان را مجبور به استفاده از چهره های سوخته و رسوای مفاسد اقتصادی و فتنه گر کرده است.

تاریخ انتشار: ۰۶:۱۵ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۳

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به حضور غلامحسین کرباسچی در دانشگاه های اصفهان گفت: قطعا و یقینا قشر دانشجوی دانشگاه های استان اصفهان به هیچ وجه تحت تاثیر حضور این عناصر در دانشگاه نخواهد بود چرا که دزدی و خیانت این چهره ها برهیچ کس پوشیده نیست و طبیعتا دانشجوی آرمان خواه امروز که با تمام توان خود حامی منافع میهن خود است زیر بار افکار و جو سازی این چهره های معدود نخواهد رفت.

عای اکبر حسنی اظهار کرد: حضور این چهره ها در دانشگاه از طرفی نشان دهنده برنامه ریزی جبهه ای خاص در داخل کشور برای نفوذ در افکار دانشجویان بوده و از طرفی نشانگر ضعف شدید نظارتی و سیاستگذاری مسولین مربوطه در دانشگاه است.

وی افزود: مسئولین دانشگاه باید به جهت ایجاد این جریان نفوذ در دانشگاه پاسخگوی دانشجویان دغدغه مند دانشگاه ها باشند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: این که جریان اصلاحات از چنین چهره هایی برای سردمداری انتخاباتی خویش استفاده می کند و این در حالی است که همه مردم از دزدی و خیانت این چهره ها آگاه بوده و جرم ایشان اثبات شده است جای بحث دارد.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان عنوان کرد: این مسئله نشان دهنده روش کاری این جریان است که مبتنی بر هیجان زده کردن توده ها است و هیچ دغدغه ای برای اغناء منطقی مخاطب خود ندارد.
حسنی خاطر نشان کرد: از طرفی این مسئله نشان دهنده ضعف بدنه و کادر سازی جریان اصلاحات می باشد که ایشان را مجبور به استفاده از چهره های سوخته و رسوای مفاسد اقتصادی و فتنه گر کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد