صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » اتمام پروژه های نیمه تمام کشور در گرو ارتباط با اقتصاد غرب است

اتمام پروژه های نیمه تمام کشور در گرو ارتباط با اقتصاد غرب است

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در راستای تفکر برون گرای دولت مردان در کشور یادآور شد: مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم با ارتباط با اقتصاد دنیا برطرف خواهد شد و چنین فرصت مهیا شده باید به نحو احسن استفاده نمود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا، امشب همزمان با شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با حضور در جمع مردم لنجان به بیان دیدگاه های خود در خصوص دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

غلامحسین کرباسچی با بیان اینکه انتخابات آتی فرصت مناسبی را برای کشور مهیا نموده خاطرنشان کرد: باید از فرصت استثنایی بوجود آمده نهایت بهره را ببریم و مردم با انتخاب اصلح مجلس مستحکمی را تشکیل دهند.

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس عنوان کرد: توسعه منطقه ای از اولین وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده که راه یافتگان به بهارستان باید در این راستا به جد تلاش نمایند.

وی در ادامه ارتباط دائمی نمایندگان منتخب با مردم را از وظایف دیگر نمایندگان برشمرد و تاکید کرد: نمایندگان منتخب نباید بعد از راه یافتن به مجلس مردم و حامیان خود را فراموش کنند چراکه این موضوع آسیب جدی را در آن منطقه به دنبال خواهد داشت.

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در راستای تفکر برون گرای دولت مردان در کشور یادآور شد: مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان با ارتباط با اقتصاد غرب برطرف خواهد شد و از چنین فرصت مهیا شده ای باید به نحو احسن استفاده نمود.

کرباسچی در پایان متذکر شد: طبق آمار اعلام شده از طرف استان های کشور بیش از ۳۷ هزار پروژه نیمه تمام در کشور باقی مانده که سرانجام رساندن چنین پروژه هایی نیاز به تعامل بیشتر با دنیا دارد.

به گزارش لنجانا این همایش با حواشی نیز همراه بود که در ادامه فیلم مربوط به این حواشی را می بینید:

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 3 =