صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » شور انتخاباتی در گستره استان اصفهان/ همه می آیند/ تصاویر

گزارش صاحب نیوز از خلق حماسه مردمی در استان اصفهان/

شور انتخاباتی در گستره استان اصفهان/ همه می آیند/ تصاویر

از آغازین ساعات شروع حماسه مردمی انتخابات 7 اسفند، آحاد مردم شهرستان های مختلف استان اصفهان با حضور در حوزه های انتخابیه شهر ها و روستاهای مختلف استان به ندای ولی خویش لبیک گفته و رای خود را به صندوق های انتخاباتی ریختند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - جمعه ۱۳۹۴/۱۲/۷

به گزارش صاحب نیوز، همزمان با آغاز حماسه مردمی انتخابات 7 اسفند در گستره نظام جمهوری اسلامی ایران، آحاد مردم شهرستان های مختلف استان اصفهان نیز با حضور در حوزه های انتخابیه شهر ها و روستاهای مختلف به ندای ولی خویش لبیک گفته و رای خود را به صندوق های انتخاباتی ریختند.

در شهرستان دهاقان امام جمعه دهاقان پس از انداختن رأی در صندوق اخذ رأی گفت: انتخابات یک وظیفه شرعی، انقلابی و انسانی است، همه ما باید در تعیین سرنوشت خودمان شرکت نمائیم.

فرماندار شهرستان دهاقان پس از انداختن رأی به صندوق اخذ رأی با اشاره به اهمیت انتخابات در نظام اسلامی گفت: مسئولان در انتخابات از آغازین ساعات رأی گیری و با بهره گیری از تمام امکانات و با روحیه ای بسیار عالی خود را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حضور مردم آماده نموده اند.

مردم شهرستان خوروبیابانک نیز از همان دقایق اولیه شروع اخذ رأی در شعب مشخص شده حاضر شدند.

مردم شهرستان سمیرم امروز از همان ساعات اولیه با حضور در شعب صندوق رای آمادگی خود برای حضوری باشکوه و آگاهانه را به اثبات رساندند.

در برخی شعب قبل از شروع رای ریزی و پشت درب های بسته مردم منتظر آغاز رای ریزی بودند تا در همان لحظات اول با شرکت در این انتخابات به حق شرعی و قانونی خود دست یابند.

آنچه امروز نگاه همه را به خود جلب کرده بود حضور رای اولی های سمیرمی و شناسنامه به دست در شعب بود که آمده بودند اولین تجربه شیرین مشارکت سیاسی خود را پای صندوق های رای همراه با طراوت و شادابی صبحگاهی به نمایش بگذارند.

مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان خوانسار در دقایق اولیه شروع انتخابات با حضور در شعب اخذ رای به نمایندگان مورد نظر خود رای دادند.

 
امام جمعه و فرماندار خوانسار به همراه جمعی از مسئولان شهرستان همدل و همراه با سایر مردم در پای صندوق های رای حضور یافتند.
در شهرستان فریدونشهر هم از ساعات اولیه امروز تدارکات برگزاری انتخابات انجام شد. مسیر های کوهستانی و صعب العبور روستاهای مختلف این شهرستان مانع از مشارکت مردم این روستاها در انتخابات نشده است.

حضور پرشور مردم فریدونشهر پای صندوق های رأی در ساعات اولیه شروع انتخابات، نوید افتخاری دیگر را برای بام ایران می دهد.

مردم و مسئولین شهرستان برخوار هم با حضور خود پای صندوق های رای، همراه همه مردم ایران اسلامی در خلق حماسه ملی انتخابات نقش آفریدند.

فرماندار برخوار با حضور در شعبه اخذ رأی گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب اولین کسی است که برای رأی دادن (۸ صبح امروز) پای صندوق های رأی حاضر می شود، این اقدام نمایانگر اهمیت انتخابات و حضور در ابتدای ساعات رأی گیری است و امیدواریم مردم شریفمان در پای صندوق های رأی حاضر شوند و تکلیفشان را ادا کند.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار نیز با حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شعبه اخذ رأی در شهر دولت آباد، خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی است و با انتخاب یک فرد اصلح می توانیم به امنیت کشور کمک کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه برخوار در بین مردم در مراسم انتخابات به خبرماه گفت: امیدواریم امروز هم شاهد حضور پرشور مردم در برگزاری دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری با عنایت حضرت ولی عصر باشیم.

 

مردم و مسئولین شهرستان مبارکه هم در حماسه امروز انتخابات شرکت کردند.

در نخستین ساعت از شروع رأی‌گیری شاهد حضور چشم‌گیری از حضور مردم ولایت‌مدار شهرضا بودیم.
مردم ولایتمدار شهرضا با شور و اشتیاق خاصی که در چهره آن‌ها به چشم می‌خورد، پای صندوق‌های رأی حاضر شدند تا براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و آرمان‌های امام راحل(ره) عمل کنند.

مردم ولایتمدار و شهیدپرور شرق اصفهان بار دیگر هفتم اسفندماه هوشیاری و بصیرت را نشان خواهند داد و با حضور پرشور خود در انتخابات ضربه سخت دیگری به دشمن خواهند زد.

مردم بخش مرکزی، بن رود، کوهپایه، جرقویه علیا و سفلی، کوهپایه و جلگه حضوری فعال در پای صندوق های رای داشتند.

مردم شهر بادرود با حضور گسترده در پای صندوق های رای یک بار دیگر گامی بزرگ در راه عزت و اقتدار نظام و انقلاب برداشتند.

برای شهر بادرود ۱۵ شعبه در نظر گرفته شده است و مردم از ابتدای صبح با حضور در سر صندوق های رای در حال عمل به تکلیف عینی و سیاسی خود هستند.

مردم همیشه در صحنه لنجان  از همان نخستین دقایق‌ آغاز رأی‌ گیری‌ انتخابات دهمین دوره‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه های مربوطه حاضر شدند و بار دیگر باحضور پرشور خود حماسه آفرینی کردند.

مردم شهر شاهد نمونه کشور در اولین دقایق بازگشایی شعب اخذ رای با حضور مثال زدنی اقدام به ثبت رای خود نمودند.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صبح امرور همزمان با سراسر کشور با حضور پر شکوه مردم و مسئولان شهرستان در شاهین شهر آغاز شد.

در حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار ۲۱ داوطلب خود را در معرض انتخاب مردم دو شهرستان قرار دادند تا شهروندان این حوزه انتخابیه یک کاندیدا را به عنوان نماینده به بهارستان راهی کنند.

علی رغم شور و هیجان انتخاباتی روزهای گذشته که در بین رقبا و هواداران آنهاحاکم بود امروز شاهین شهر شاهد یک روز آرام بود و مردم شهرستان در کمال آرامش در شعب اخذ رأی حاضر شدند و به امنیت، پیشرفت و عزت و سربلندی ایران اسلامی رأی دادند و به بیگانگان ثابت کردند که اگرچه در برخی موارد مشکلاتی دارند اما سرنوشت و آینده کشور را خودشان تعیین می کنند و اجازه دخالت به هیچ بیگانه ای نخواهند داد.

در ساعات اولیه رای گیری مردم آران و بیدگل در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد