صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » پیرمردی که مهرهای درج شده در شناسنامه اش سند افتخار خود می دانست/پیرو جوان در انتخابات لنجان حاضری خود را زدند

پیرمردی که مهرهای درج شده در شناسنامه اش سند افتخار خود می دانست/پیرو جوان در انتخابات لنجان حاضری خود را زدند

تنها دقایقی از شروع انتخابات دهمین دوره‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در لنجان می گذشت که شاهد سرازیر شدن امواج جمعیت در شعب اخذ رای لنجان بودیم.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۱ - جمعه ۱۳۹۴/۱۲/۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا تنها دقایقی از شروع انتخابات دهمین دوره‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در لنجان می گذشت که شاهد سرازیر شدن امواج جمعیت در شعب اخذ رای لنجان بودیم.
حال و هوای امروز شهرستان انتخاباتی است، انتخاباتی که با حضور حماسی مردم همراه شده و نشاط خاصی را به این منطقه بخشیده است.
گفتگویی را با شرکت کنندگان این دوره از انتخابات داشتیم که در ادامه مشروح این گفتگوها را می بینید:

 

Screenshot (14)

IMG_5711
پیرمرد زحمتکشی که از خاطرات اولین حضور خود در انتخابات برایمان گفت و آنچنان شیرین و با نشاط سخن می گفت که مجال سوال پرسیدن را برایمان فراهم نکرد.

پیرمردی که سند افتخار خود را علامت مهرهایی می داند که به واسطه حضورش در انتخابات در شناسنامه اش نقش بسته بود.

 

Screenshot (24)

 

جوانی که در همان لحظات ابتدائی پای صندوق های رای حاضر شد و به گفته خودش در تعیین سرنوشت کشورش نقش آفرینی کرد و حضور در چنین عرصه ای را وظیفه آحاد جامعه می دانست.

 

Screenshot (18)

 

رزمنده ای که حضور در پای صندوق های رای را مشابه حضور خود در جبهه های نبرد حق علیه باطل برشمرد و هر رای که به صندوق انداخته می شود را معادل یک تیر به قلب دشمنان قلمداد می کرد.

 

IMG_5702

جوانی که مشتاقانه در پای صندوق های رای حاضر شده بود و همه جامعه و بویژه جوانان را در سبقت گرفتن از یکدیگر برای حضور در پای صندوق های رای دعوت می کرد.

 

Screenshot (16)

مادری که در همان ابتدا و با دیدن ما و پیش از آنکه نماینده مردم لنجان انتخاب شود برای موفقیت او  دست به دعا برداشت و موفقیت شخص منتخب را از خداوند خواستار شد.

با این وجود تنها ساعاتی به پایان رای گیری این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باقی مانده است و همچنان شاهد سرازیر دن مردم لنجان در شعب اخذ رای هستیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد