صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » ترجیح دادن سلایق مدیران در برنامه ها مشکل عمده در استعدادیابی است/ تصاویر

در مراسم تجلیل از برترین ورزشکاران باشگاه مقاومت بسیج مطرح شد؛

ترجیح دادن سلایق مدیران در برنامه ها مشکل عمده در استعدادیابی است/ تصاویر

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان گفت: دو ضعف عمده در استعدادیابی درایران، ترجیح دادن سلایق مدیران بر علایق و برنامه ها و تمرکز برخی از مدیران و رسانه ها بر نتیجه گرایی است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۳

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، سرهنگ علی قاسمی صبح امروز در گردهمایی خانواده ورزشکاران پایگاه های استعدادیابی و آیین تجلیل از برترین های باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان اظهار کرد: باشگاه مقاومت بسیج به عنوان اولین باشگاه در اصفهان برنامه استراتژیک خود را تدوین کرده است.

وی با بیان اینکه این امر مهم با تلاش مسئولان و متخصصین امر ورزش استان صورت گرفته و در راهبرد آینده و مسیر آتی باشگاه مقاومت بسیار حائز اهمیت است، گفت: یکی از مهمترین و موثرترین برنامه های ورزش بسیج در باشگاه مقاومت بسیج، تاسیس پایگاه های استعدادیابی بود که در چندماه اخیر انجام گرفت.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان با اشاره به اینکه تعامل بین بخشی و حمایت قاطع توسط متولی ورزش کشور یعنی وزارت ورزش در حد انتظار نبوده است، تصریح کرد: علی رغم تشکیل 110 پایگاه استعدادیابی و خروجی فوق العاده آن مبنی بر تربیت 12 ملی پوش در رشته های مختلف از استان، انتظار حق این بود که متولیان امر ورزش به پایگاه های استعدادیابی ما سر بزنند و یک دلجویی ساده از ورزشکاران جوان داشته باشند که هرگز صورت نگرفت.

وی با اذعان به اینکه در حال حاضر بیش از 400 نفر در چرخه فعالیت های باشگاه مقاومت بسیج عضو بوده و فعالیت می کنند، گفت: یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب این است که ورزش در جهت علمی و به صورت همگانی حرکت کند و این حرکت از رده های پایین سنی آغاز شود.

قاسمی افزود: برهمین اساس علی رغم همه بی مهری ها و بی توجهی ها راه را ادامه خواهیم داد و با تقویت پایگاه های استعدادیابی بر تقویت بنیه ورزشی و افزایش سهم ورزشی می کوشیم، باشگاه مقاومت بسیج یک مولد است و سرمایه گذاری آن روی رده های سنی پایین از جمله کودکان و نوجوانان است.

وی عنوان کرد: در باشگاه مقاومت نگاه خدمت‌گزاری و تفکر صددرصد خدمت به خانواده های ورزشکاران  بدون هیچ منتی حاکم است، باشگاه مقاومت بسیج ثابت کرده است که می شود با حداقل ها حداکثر نتایج را گرفت.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان با تاکید براینکه ساختار پایگاه های استعدادیابی شکل گرفته است و گزینش مربیان و متولیان بر اساس صلاحیت و شایسته سالاری است، خاطرنشان کرد: پرورش قهرمان در کمترین زمان ممکن طبق استانداردهای جهانی فقط از آکادمی ها می گذرد، سوق دادن نوجوانان به رشته های مورد علایق آنها و توجه و تخصص به علمی بودن درامر ورزش از سیاست های باشگاه مقاومت بسیج است.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان گفت: دو ضعف عمده در استعدادیابی درایران، ترجیح دادن سلایق مدیران بر علایق و برنامه ها و تمرکز برخی از مدیران و رسانه ها بر نتیجه گرایی است، که این امر در باشگاه مقاومت بسیج جایگاهی نداشته و همه برنامه ها براساس استراتژیک تدوین شده، صورت می گیرد.

لازم به ذکر است در پایان مراسم با حضور برخی از مسئولان ورزش شهرداری اصفهان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) وجانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) از حامیان باشگاه مقاومت بسیج در طول یک سال گذشته و نفرات برتر ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد