صفحه اصلی » اجتماعی » پیشگیری بهترین گزینه در برابر آسیب های اجتماعی/ برگزاری نماز جماعت در اولویت برنامه فرهنگی ایام نوروز

در ستاد نوروزی جرقویه علیا مطرح شد؛

پیشگیری بهترین گزینه در برابر آسیب های اجتماعی/ برگزاری نماز جماعت در اولویت برنامه فرهنگی ایام نوروز

بخشدار بخش جرقویه علیا گفت: با ایجاد روحیه بسیجی بتوان در حد امکان از مسافران نوروزی به بهترین نحو پذیرایی کرد و می طلبد تا همکاری بین ارگانی به مراتب بالا رود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از اصفهان شرق، امروز، ستاد تعطیلات نوروز در جرقویه علیا با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

بخشدار جرقویه علیا با اشاره به وجود مکان های گردشگری و تاریخی در منطقه و بازدید افراد از این اماکن از دهیاران خواست نسبت به ترمیم و زیبایی آن در روستاها و در شهر حسن آباد اقدام کنند.

بهزادفر با اشاره به اینکه باید زمینه مسافرت بدون مخاطره را برای شهروندان فراهم کرد گفت: با ایجاد روحیه بسیجی بتوان در حد امکان از مسافران نوروزی به بهترین نحو پذیرایی کرد و می طلبد تا همکاری بین ارگانی به مراتب بالا رود.

*پاسخ گویی 24 ساعته شهرداری از مسافران در ایام نوروز

شهردار حسن آباد با اشاره به اقدامات شهرداری در جهت زیباسازی معابر و میادین شهر در روزهای قبل از تعطیلات نوروزی افزود: زیبا سازی معابر و میادین و نصب بنر جهت راهنمایی مسافران در ابتدای ورودی شهر از اقدامات ابتدایی شهرداری است و با بهره برداری از مرکز رفاهی شهر حسن آباد می توان در جهت کمک به رفاه بیشتر مسافران گام برداشت.

DSC07039

*پیشگیری بهترین گزینه در پاسخ به آسیب های اجتماعی

فرماندهی پاسگاه انتظامی رامشه تاکید کرد: منطقه رامشه در ایام تعطیلات نوروز با جمعیت چند برابر می شود و بعلت هم فرهنگ نبودن مسافران ممکن مشکلاتی را بوجود آورد و در این رابطه مسئله پیشگیری بهترین گزینه در برابر آسیب های اجتماعی می باشد.

وی از دهیاران و معتمدین محلی خواست تا در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پاسگاه انتظامی را مطلع کنند تا عمل پیشگیرانه انجام شود.

این مقام انتظامی در ادامه از بخشدار جرقویه علیا خواست جهت حضور پلیس راه در ایام نوروز در منطقه درخواستی صورت گیرد تا از بروز حوادث ناگوار رانندگی جلوگیری شود.

*ستاد نوروزی در حسن آباد برپا خواهد شد

معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش نیز در سخنانی از آمادگی این اداره در جهت اسکان مسافران نوروزی خبرداد و گفت: ستاد اسکان اداره آموزش و پرورش سه مکان را جهت اسکان مسافران در نظر گرفته است که شامل دبیرستان شهید منصوری حسن آباد واقع در خیابان آزادی کوچه بهداری، مدرسه عزیز خانی شهر حسن آباد خیابان امام حسین (ع) کوچه دانش و دبیرستان شهید حیدری رامشه جنب بانک صادارات رامشه می باشد.

عباس هاشمپور در ادامه افزود: ستاد اسکان اداره آموزش و پرورش در ایام تعطیلات نوروز بصورت 24 ساعته در خدمت مسافران نوروزی می باشد.

*همکاری ارزنده بسیج در ایام نوروز قابل مشاهده است

فرماندهی بسیج حوزه 5 امام محمد باقر(ع) با اشاره به همکاری چندین ساله بسیج در ایام سال گفت: بسیج نیز با ایجاد یک پایگاه اطلاع رسانی در ورودی شهر حسن آباد جهت راهنمایی مسافران و آشنا کردن مسافران به مکان های تاریخی و گردشگری منطقه در خدمت مسافران نوروزی می باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: هر گونه برنامه در ایام نوروز اعم از کنسرت، چایخانه باید با مجوز باشد و در صورتی که فرد یا افرادی بدون مجوز اقدام به این گونه برنامه ها کنند بسیج با همکاری نیروی انتظامی با این افراد برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: در ایام تعطیلات پخش اذان و بر پایی نماز جماعت در مساجد در اولویت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد