صفحه اصلی » استان » اصفهان » صبا تیمی غیرقابل پیش‌بینی است/بلاژویچ به دنبال توجه مطبوعات است/علی دایی به نشست نرسید

نشست خبری قبل از دیدار سپاهان و صبا/

صبا تیمی غیرقابل پیش‌بینی است/بلاژویچ به دنبال توجه مطبوعات است/علی دایی به نشست نرسید

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: چیزی که ما را نگران می‌کند، موقعیت سپاهان در جدول رده‌بندی لیگ برتر است و تمام تمرکز ما روی بازی فردا مقابل صبا است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز، به نقل از میدان نیوز،ایگور استیماچ در نشست خبری قبل از دیدار سپاهان و صبا گفت: دو بازی سخت را مقابل النصر امارات پشت سر گذاشتیم. از پیروزی اول راضی بودیم اما متاسفانه در بازی دوم نتوانستیم برد‌مان را تکرار کنیم. هر چند که نیمه اول خوب بودیم و در نیمه دوم شرایط به شکلی پیش رفت که برایمان گران تمام شد.

وی افزود: با توجه به تلاش‌هایی که در یک ماه گذشته داشته‌ایم برای بازی‌ها آماده شده‌ایم تا در بازی‌های سخت لیگ موفق باشیم و اگر به بازی‌های آسیایی نگاه کنیم به نسبت از نتایج راضی هستیم اما مسئله نگران کننده این است که بتوانیم موقعیت خودمان را در لیگ داخلی تغییر دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به همین دلیل همه برنامه‌های به بازی فردا متمرکز است و امیدوار هستم تا به اندازه کافی نیرو و توان برای بازی فردا داشته باشیم تا به بهترین نحو غلبه بر صبا کنیم، تیمی که در طول فصل  قابل پیش ‌ینی نبوده و برای یک نتیجه خوب در این بازی باید مقاوم و قوی بوده و سریع فکر کنیم.

سرمربی سپاهان در مورد اظهارات اخیر بلاژوویچ گفت: به این موضوع کم اهمیت پاسخ نمی‌دهم. ایشان از این صحبت‌ها خیلی انجام داده. من همیشه او را دوست داشتم اما او به خاطر اینکه در این سن مربی فعالی نیست سعی می‌کند توجه مطبوعات را جلب کند که این کار او ا زعلاقه او نسبت به خودش کم نخواهد کرد.

استیماچ درباره اینکه چه کسی در بازی فردا درون دروازه قرار می‌گیرد، بیان کرد: در بازی فردا رحمان احمدی درون دروازه قرار دارد.

وی درباره مصدوم‌های سپاهان در بازی فردا گفت: برخی از مشکلاتی در ارتباط با مصدومیت بازیکنان وجود دارد و به همین دلیل ترکیب تیم پس از تمرین امروز و تائید پزشک صورت می‌گیرد و واضح است با توجه به سختی که به دلیل پروازها داشته‌ایم باید به فکر این باشیم تا در چنین موقعیت‌هایی از بازیکنان جدید استفاده کنیم به این دلیل که رقیب ما حدود 2 هفته فرصت برای آماده شدن داشته است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که چه دیدگاهی نسبت به دایی دارد، اظهار داشت: پیش از هر چیز خوش‌آمد می‌گویم و چیزهایی که علی دایی به آن رسیده را من نمی‌توانم وصف کنم و همین که بتوانم این شخصیت را ببینم برای من افتخار است ولی امیدوارم تا در دیدار فردا به این تیم غلبه کنیم و این در حالی است که دستیار دایی سال پیش دستیار من بوده و با هم دوست هستیم.

وی در مورد برخی بازیکنانی که ازلیست سپاهان کنار گذاشته شده‌اند، گفت: 25 بازیکن خوب داریم و وقتی چنین بازیکنان خوبی در ترکیب‌مان هستند فکر نمی‌کنم نیاز باشد تغییر در ترکیب ایجاد کنیم.

گفتنی است با توجه به اینکه پرواز تیم فوتبال صبای قم به اصفهان ساعت 18:30 صورت می‌پذیرد و با توجه به تأخیرهای احتمالی در پرواز نشست خبری علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم برگزار نشد و این مربی به این نشست خبری نرسید.

همچنین مسئولان تیم فوتبال صبای قم برای اتفاق رخ داده از خبرنگاران عذرخواهی کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!