صفحه اصلی » استان اصفهان » فریدن » شهید فریدنی بر روی صحنه تئاتر/ تصاویر

معرفی شهدای فریدن:

شهید فریدنی بر روی صحنه تئاتر/ تصاویر

اینبار در ادامه معرفی شهدای شهرستان فریدن می خواهیم شهیدی را معرفی کنیم که از صحنه تئاتر به زیباترین آرزوی یک هنرمند رسید یعنی قرار گرفتن در زیباترین تابلوی خالق یکتا در دنیا، شهادت.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز به نقل از فریدن نیوز، این روزها برخی از بازیگران با خود فروشی به غرب و سینماهایی که بنیان خانواده های ایرانی را نشانه رفته به دنبال کسب قدرت و ثروت هستند اما دیر زمانی نگذشته است که برخی از جوانان ایرانی از صحنه های بازیگری دل کندند و برای حفظ وطن و رسیدن به ملکوت اعلی به مقابله با دشمنان این مرز و بوم رفتند، کسانی که هنرشان برخواسته از ذات انسانی بود.

اینبار در ادامه معرفی شهدای شهرستان فریدن می خواهیم شهیدی را معرفی کنیم که از صحنه تئاتر به زیباترین آرزوی یک هنرمند رسید یعنی قرار گرفتن در زیباترین تابلوی خالق یکتا در دنیا،  شهادت.

آری شهید بهمن احمدی، شهیدی فریدنی است که صحنه تئاتر این دنیای خاکی برای دل بزرگش خیلی کوچک بود و در صحنه عشق بازی با خدایش برای دفاع از وطن و ارزش انسانی به آرزویش یعنی شهادت رسید.

 

شهید بهمن احمدی

 

1020910KAKA004-001

شهید بهمن احمدی فرزند غلامحسین در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۴۷ در شهر داران چشم به جهان گشود.

این شهید با ورود به دبیرستان، در عرصه ای هنر در رشته تئاتر فعالیت چشم گیری داشته، به گونه ای که به واسطه این هنر در اداره ارشاد شهر داران به صورت روزمزدی مشغول به کار می شود.

ایشان هنگامی که پدر را از دست می دهد، برای مدتی از صحنه تئاتر دور می گردد اما برای گذارندن معیشت خانواده بار دیگر در اداره ارشاد مشغول به کار می شود.

این شهید طبق خاطرات گفته شده یکی از هنرمندان فریدنی بود که در صحنه تئاتر بدون شک بی بدیل بوده و نقش های به یاد ماندنی ایشان روی صحنه تئاتر به یادگار مانده است.

 

سربازی شهید بهمن احمدی

مابین سالهای ۶۸ سال اعزام شدن شهید احمدی به خدمت فرا می رسد، وی به مانند دیگر جوان های ایرانی راهی خدمت مقدس سربازی می شود.

البته گفتنی است قبل از فرا رسیدن سربازی به مدت یکماه نیز در جبهه های شوش دانیال حضور داشتند که با فرا رسیدن سربازی در زاهدان به خدمت می پردازد و نبردهای بسیاری با اشرار در آن منطقه داشته است.

این شهید در خدمت هم دست از هنر نمی کشد و به هنرمندی در عرصه ای تئاتر ادامه می دهد، طبق شنیده ها این شهید انسانی بذله گو،خنده رو و متبسم و خوش برخورد بود.

تصاویری از دوران سربازی شهید

نحوه شهادت شهید احمدی

در تاریخ ۲۰/ ۱۰/ ۷۰ شهید احمدی در یکی از مبارزات با اشرار زاهدان به درجه شهادت نائل می شود که پیکر وی در گلستان شهدا شهر داران به خاک سپرده شده است.

تصاویری از هنرمندی شهید احمدی بر روی صحنه تئاتر

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد