صفحه اصلی » اجتماعی » دستگیری ماهیگیران غیرمجاز در لنجان/ عکس

دستگیری ماهیگیران غیرمجاز در لنجان/ عکس

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان لنجان گفت: تعداد 101 قطعه ماهی و دو حلقه تیوب از صیادان غیرمجاز حاشیه زاینده رود کشف و ضبط گردید.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۴

به گزارش صاحب نیوز، رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان لنجان در حاشیه بازدید خود از مراتع شهرستان و در گفتگو با لنجانا ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه برخی از افراد سودجو با صید غیرمجاز، زندگی آبزیان منطقه را به خطر می اندازند.

محمدی در ادامه از شناسایی و دستگیری 4 صیاد غیرمجاز توسط محیط بانان و عوامل انتظامی در حاشیه زاینده رود خبر داد و تصریح کرد: بر اساس گزارشات برخی از دوستداران محیط زیست منطقه خبری مبنی بر صید غیرمجاز در حاشیه زاینده رود به محیط بانان اداره رسید.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان لنجان افزود: این موضوع سریعا در دستور کار محیط بانان منطقه قرار گرفت و با پیگیری های صورت گرفته مشخص گردید که این اشخاص برای صید غیر مجاز به حاشیه رودخانه آمده اند.

وی از کشف و ضبط 70 متر دام ماهیگیری از افراد خاطی خبر داد و تشریح کرد: در بررسی های صورت گرفته تعداد 101 قطعه ماهی و دو حلقه تیوب از این افراد کشف و به کلانتری منطقه تحویل گردید.

 

 

IMG_3391[1]

 

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان لنجان در پایان با بیان اینکه دوستداران محیط زیست همواره نقش موثری در حفظ محیط زیست ایفا می کنند خاطر نشان کرد: از تمام شهروندان منطقه تقاضا داریم تا نسبت به تخریب محیط پیرامون خود بی تفاوت نبوده و هرگونه سوء استفاده از طبیعت را به محیط بانان ما اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + بیست =